Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sukienka na wesele

Polecane posty

Gość gość

gdzie kupię jakąs fajną sukienkę na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilumodę polecam. bajeczne sukienki mają , zawłaszcza te od aurory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, zawsze jakis trop bo wydaje mi się ze przejrzałam caly internet i nic nie mogę znaleźć. Tego sklepu na pewno nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często kupuje przez neta. mam tyle obowiązków ze nie mam czasu łazic po galeriach i sklepach stacjonarnych. Szafa.pl jest obowiązkowa:D a co jakiś czas trafiam na jakieś fajne sklepy, ostatni jaki wyczaiłam to lilumoda, mają obłedne sukienki i cygaretki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypuła
Ja byłam u nich w sklepie w Wadowicach faktycznie sukienki mają obłędne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo :) nie mam czasu i zamawiam na allegro :) pełno już sukienek zamówiłam i jestem bardzo zadowolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam okazję odwiedzić butik la boutique venecia palace, przejezdzalam okolica i zobaczylam bilbord , nie zaluje, wybralam swietna sukienke, czekam na jej odebranie bo w cenie dopasowali mi ja do sylwetki, jestem troche niewymiarowa, fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na stronie allinside.pl. Ja tam kupiłam przepiękną sukienkę, z której byłam, a raczej nadal jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Reserved ja kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na siostry wesele kupiłam długą sukienkę, w kolorze miętowtym na allinside.pl. Jest przepiękna, jestem nią zachwycona, a ponadto mało za nią zapłaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homarkowea
Ja lubię klasykę i ładną sukienkę kupiłam w Quiosque (w przepięknym kolorze) - dobrałam dodatki i voila! :) A potem spokojnie mogłam ją nosić na jakieś koktajlowe party itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodzę tylko w mocno rozkloszowanych ...enkach lejdi.pl/index.php?szukaj=lili&d=szukaj&szukaj_opis=1, bo jestem dość niska, a w takich projektach wyglądam bardzo normalnie. Jakbym miała większe dysproporcje figury to też obowiązkowo.Bardzo dobra na wesele

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ...enka na wesele to koniecznie ze sklepu CosmosModa.pl Ja uwielbiam ich modele. Niedawno upatrzyłam sobie taką :) Jest mega!

https://cosmosmoda.pl/...enki-z-koronki/14100-produkt-polski-...enka-koronkowa-tiul-cmk282-chabrowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×