Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toruńskie pierniki

Jak udowodnić uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego?

Polecane posty

Gość gość
Niespecjalnie. Bo jak się przed wami nie bronić, to wysśiecie z gościa szpik do cna. Zawsze wam mało i mało. A tu zonk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruńskie pierniki
,,Nie rozumiesz podłości? A dla jakiej to wartości zostałaś bankrutką, bezrobotną. Narobiłaś zaległości w rachunkach długów?? Nie z podłości i zemsty aby???" Nie z podłości i zemsty, ale w wyniku jego działań. Chce się pobawić - proszę bardzo. Rozstaliśmy się , gdy nasze dziecko miało rok. Nie płacił alimentów- oddałam sprawę do Komornika. Nie kontaktował się z dzieckiem nigdy, aż tu przed dziecka osiemnastką nagle odzywa się grozi dziecku, że jeśli nie odwoła Komornika to ono będzie płacić jemu. Do mnie dzwoni i ubliża mi. W imię czego mam to znosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybyś ty wiedział że twoja baba bedzie podła to byś miał z nią dziecko???" Ależ oczywiście!! Przecież wiedziałem. Wszystkie baby są podłe. A ogóra gdzieś kisić trzeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie uważasz że podobnie jak wy wszystkimi dostępnymi metodami działacie by nie placić to kobiety ucząc się od was zaczynają korzystać z tych samych metod byście szybciutko ponieśli karę....Przecież to są wasze metody nie trzeba nic odkrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś ty wiedział że twoja baba bedzie podła to byś miał z nią dziecko???" Ależ oczywiście!! Przecież wiedziałem. Wszystkie baby są podłe. A ogóra gdzieś kisić trzeba cool.gif A dziwek nie ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruńskie pierniki
Pokonałam go jego własną bronią ot tyle :-) Sam mnie tego nauczył jak być wredną i podłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie a potem należy jeszcze leżącego dobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast teraz czekam aż mój młody skończy studia,potem dokończę co zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruńskie pierniki
Tylko, że ,,leżącym" on jest na własne życzenie. I teraz ,,leżący", albo wypowie magiczne słowo ,,przepraszam" , albo będzie dobity :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruńskie pierniki
,,Ja natomiast teraz czekam aż mój młody skończy studia,potem dokończę co zaczęłam." I tak trzymaj. Nie ma co się litować nad draniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A dziwek nie ma???? " Są. Wszędzie są. Z jedną sie nawet kiedyś ożeniłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruńskie pierniki
,,Z jedną sie nawet kiedyś ożeniłem" Aż takim desperatem byłeś? Wyciągnij przynajmniej wnioski na przyszłość i drugi raz nie popełnij tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej opcji ;) Tym bardziej że 99% kobiet to d****i* (ten 1% potwierdza regułe). *nie mylić z prostytutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruńskie pierniki
Tylko ciekawe co Wy byście bez nas zrobili he he Wszakże facet bez kobiety to już nie facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyłeczka. Wystarczy pozbyć się nieodpartego przyciągania damskiej dopy i..... świat staje otworem (sic). ;) Można kupić motor. Zbudować dom. Pojechać do Chin...... I poczuć szczęście. Takie prawdziwe. A nie związane z pipą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę właśnie co teraz myśli mój ,,ukochany były mąż" :-) Na ile mu na chwilę obecną umiliłam życie. Ta sprawa to tylko kropla w morzu. Pojechałam po całości. W Sądzie jest też właśnie ustalany termin pierwszej licytacji jego nieruchomości i pozew o podwyżkę alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kupić sobie gumową lalę do kiszenia ogóra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mojemu na podatki,zwroty zasiłków pobieranych wspólnie z żonką za ostatnie latka może nie starczyć i bidulki gdzieś sobie wylądują.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruńskie pierniki
,,Pomyłeczka. Wystarczy pozbyć się nieodpartego przyciągania damskiej dopy i..... świat staje otworem (sic). oczko.gif Można kupić motor. Zbudować dom. Pojechać do Chin...... I poczuć szczęście. Takie prawdziwe. A nie związane z pipą " Te rzeczy można zrobić wspólnie z ukochaną osobą u boku. I wtedy to dopiero jest pełnia szczęścia :-) Ja coś o tym wiem, a ty zapewne nigdy się nie dowiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa? I przy najbliższej okazji usłyszeć: I po co ci ten motur!? Jak ja sukienki nie mam!? Do Chin?! Do mamusi pojedziemy na wczasy, a nie do Chin?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę nawet do mamusi mojego pojechać,Chiny nawet jeżeli mnie interesują to nie są na tyle ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jedź i do.... cioci unry ;) Chodzi o to żeby jechać tam gdzie samemu się chce a nie tam gdzie durna baba ciągnie. I żeby sobie skarpetki suszyć na telewizorze. I piwa wypić do oporu (a nie pół puszki,a reszta na jutro). I ..... Ehhhhh :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego należy ci się dmuchana lala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebna mi żadna lala (zresztą i tak wszystkie są dmuchane) ;) Cip/ka jest przereklamowana, a najlepsza baba to własna graba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego czasu? Psa tak wyszkoliłem że na komende: bierz dziada - gryzie po nogach, a na komende: bierz babe - rzuca sie do gardła. Wpadniesz na oglądanie znaczków? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruńskie pierniki
,,I przy najbliższej okazji usłyszeć: I po co ci ten motur!? Jak ja sukienki nie mam!? Do Chin?! Do mamusi pojedziemy na wczasy, a nie do Chin?! " To trzeba robić tak, aby i motor był i sukienka. A wczasy trochę w Chinach, trochę u mamusi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wpaść zabiorę moje dwa psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartowałem. Nie mam żadnych znaczków. A do niczego więcej mi sie nie przydasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo taki pies co dużo szczeka mało czyni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×