Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Seaxe

Niedługo stanę do walki względy Perłowej Królewny

Polecane posty

Stanę do walki z własnymi słabościami, i być może konkurencją. Trzymajcie za mnie kciuki . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty ją w ogóle widziałeś w realu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A Ty ją w ogóle widziałeś w realu?" Gea, ic soþlice hæb geseon þysne hlæfdige, swa ic soþlice mæg ga ðær, ond swa ic soþlice cunne ðæt, hwy wearþe ic cuman ðær!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, gdybym nie widział, to bym nie jechał. Czuję, że wola Boża mi sprzyja . . . Skrupulatnie zbieram informacje i szykuję się w drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ta Królewna jest Aryjką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniemam, że jest. PK reprezentuje typ charakterystyczny dla pierwszych Ariów/Scytów/Sarmatów. Czego kontynuacją byli późniejsi Bałtowie, Słowianie, oraz perska arystokracja. Ten typ to Neo Danubian. I tak Perłowa Królewna ma delikatną, krągłą, jakby dziecięcą buzię, małe usta, krągły delikatny nosek, delikatne cieniutkie brwi. Oczy Perłowej Królewny mają kolor szaro-zielony. A naturalny kolor Jej włosów to jasny blond. Ale co prawda PK ma w zwyczaju rozjaśniać włosy na biały, perłowy kolor ;) Właśnie dlatego zwę Ją Perłową Królewną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obydwie są Aryjkami. Zarówno Perłowa Królewna, jak i koleżanka z roboty . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się chłopie ogarnij i przestań tak się nią podniecać, bo jak ona da Ci kopa w d**ę to ciężko to potem zniesiesz :P Jeszcze sobie coś przez to zrobisz :P Przez jakąś głupią "perłową królewnę", która na pewno nie jest tego warta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się. Perłowa Królewna to osoba szlachetnej natury. Delikatna kobieta o zapędach filantropijnych. Nawet, gdyby mi dała tzw. kosza, to tak zrobiłaby to, że w ogóle bym tego nie odczuł. A poza tym PK i moja koleżanka z roboty, zaliczają się do 10% kobiet godnych, by zaproponować im małżeństwo. Poza tym PK, była, najprawdopodobniej, przydzielona mi z woli Bożej. Gdybym Ją przywiózł do swojego miasta i się z Nią przeszedł po nim. Wszyscy by mi zazdrościli . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryjski patriota
Dbaj o szlachetne wartości i czystość krwi, bracie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aryjski patriota - Dzięki. Zacząłem na nowo ćwiczyć wewnętrzną dyscyplinę, bo trochę struchlałem. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kutwa :D czy to jakieś zbiegowisko narodowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o kutwa smiech.gif czy to jakieś zbiegowisko narodowców?" Prędzej przypadkowe spotkanie nie-lewaków . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:08 - wolałbym 100 razy dostać kosza, czy nawet kopa od Perłowej Królewny, niż być w związku z którymś z kafe-paszczaków . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×