Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie pomysły na śniadanie? ile można jeść jajecznicę w końcu?

Polecane posty

Gość STARY KAWALER BRONEK
Ja jem 39 razy dziennie jajecznice mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestes j******a i to zdrowo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymi jajami chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, mam dla ciebie idealne śniadanie: chleb posmarowany nożem i szklanka gorącej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wrzucam kanapeczkę (z normalnego białego świeżego chlebka) albo chrupiącą bułę z masłem, szynką, serem i pomidorem, zapijam herbatką i jest git! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Ty, to zaraz Ci autorka wyjedzie, że jak możesz nie jeść śniadań na ciepło hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo prosto z lodówki to jest niesmaczne, nie wiedziałaś o tym, dla Ciebie to pewnie żadna różnica, takich rzeczy nie dostrzegasz :P? zupełnie inaczej smakuje jak szynkę i ser się wyjmie i potrzyma przez kilka godzin na stole, zimne prosto z lodówki wszystko je ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie lubię zimne! Owoce też często wkładam do lodówki bo uwielbiam zimnego ananasa, arbuza, nektarynkę czy jabłko! :D Ale śniadań na słodko nie znoszę - to fakt. Mieszkałam przez rok we Francji, z francuską rodziną i patrzyli na mnie z przerażeniem, kiedy podczas śniadania ładowałam na bagietkę szynkę, ich ulubione sery, które jedli po kolacji i jeszcze dowaliłam majonezu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a we Francji chyba całkiem niezłe mają sery i szynkę, jeszcze jak bagietka chrupka, mają takie rarytasy, a tu croissanta słodkiego z kawą jedzą z rana - chory lud normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia kulinarnych zwyczajów i przyzwyczajenia. Oni też mogliby przyjechać do Polski i się dziwić, że mamy np. takie pyszne ciasta drożdżowe a zamiast je jeść na śniadanie to wpychamy w siebie napompowaną wodą wędlinę czy konserwy złożone w połowie z MOM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sniadanie jem pozno i kuzwa, jeszcze w zyciu sie nie zsatanawialam co zjem tylko otwieram lodowke i decyduje. cieple sniadanie latem? moze dla ciebie, ale ja dziekuje.. jaka jeszcze ujda, ale jako cieply posilek? ludzie fajne pomysly ci podali, ale ty masz cos z garem, i to ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora watku: a co Ty jeszcze jadasz na sniadania? Wybredny jestes bardzo, rozumiem, ze Twoja kreatywnosc konczy sie na jajkach?jesli nie, to ja chetnie poslucham Twoich propozycji, moze sie czegos naucze. bo jak dla mnie wszysttkie propozycje tu podane sa trafione. a jak masz problem z przygotowaniem czegos, dr google nie spelnia Twoich oczekiwan, to proponuje skontaktowac sie z jakims restauratorem, zeby dostosowal menu do Twoich potrzeb. na mnie w kazdym badz razie nie licz dziwaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano nie miałam zupełnie weny co zrobić sobie na śniadanie, więc skoczyłam do blue city i zjadałam croissanta z wędzonym łososiem, serem pleśniowym kaparami i rukolą w pijalni czekolady Wedla. Takie śniadania to ja lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śniadanie w centrach handlowych to wiocha par exellance. poza tym, przecież blue city jest na przedmieściach, jechałaś specjalnie autobusem, żeby zjeść te snobskie śniadanie i potem jeszcze chwalić się na forum pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kliknij w nicka tego c**iorka ;) To opłacony spamer blu city :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to g00wno masz w domu a nie miód. Oni sprzedają podrabiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak mam na 2 zmiane to rano czasem pędze do piekarni po świeże pieczywko ,slodkie bułeczki z truskawkami jagodkami, do tego kawuśka z mlekiem i gotowe, albo tościki takie trójkątne z serkiem i keczupem do tego oczywiście kawka, mąż buleczki z wędlinką pomidorkiem i cherbatka, jemy też paroweczki , czasem jakąs sałatke sie zrobi albo paste i na bułeczki , często mamy tak że przez cały tydzień jemy to samo bo mamy ochotke np ja tościki a mąz jaja na miękko :) jutro rano pójde po jagodzianeczke i pączusie :) moge jeść codziennie kanapki i codziennie z czym innym ; wędlinka np szynka, pasztet , biały serek z warzywkami, dżemiki, nutella, pasty przeróżne , lubie też podpieczoną bagietke z pomidorami posolonymi i posypuje to np rukolą , grzaneczki z serem i pieczarami , pampuchy uwielbiamy , kupuje w biedronie pod przykryciem kolo 4 min i do tego np jogurcik albo zmiksowane owocki i to polać pocukrować , jemy też chlebek z sosikiem - często zostaje z obiadku troche to na śniadanko można wszamać , no pomyśłów jest pelno ... naleśniczki na slodko słono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko kobieto dorośnij,co za słownictwo,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bułeczki, jagodzianeczki, kawuśka, tościki, poróweczki, pieczywko, sosikiem, dżemiki, obiadku... Nie da się tego bełkotu czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram, aż rzygusie do gardziołka podchodzą od tych zdrobnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka pyta o pomysły na śniadanie a nie o poprawną i bezbłędną pisownie , a jeżeli chodzi o przykłady śniadań to jedzenie poza domem moim zdaniem jest ok a czasem nawet lepsze od kanapek , parówek sałat , omletów , wieje nudą , ileż można to samo jeść , a w restauracjach jest duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ale raczej w weekend, bo kto z pracujących osób ma czas rano iść do jakiegoś lokalu na śniadanie? Druga rzecz - koszt tego śniadanka jest na ogół śmieszny (zwykle kawa/herbata + pieczywo + coś jeszcze: jajka/twarożek/dżem) ok. 20 zł - śmieszne! A trzecia rzecz, że nic przyjemniejszego niż siąść w piżamce obok domowników i wypić kawkę z ulubionego kubka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.06.26 , na wymiociki się zbiera po przeczytaniu twojego wpisiku; masz 5 latek, dobrze zgaduję? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka911
Tutaj http://profi.com.pl/pasty-konserwy/#pasty są różne pasty do wyboru, które można jeść na ciepło i na zimno. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ można sobie w ten sposób urozmaicać każdy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śniadanie proponuję naleśniki na szybko - a do nich Naturalnie Owocowe od Stovitu :) Słoiczek wystarczy nawet na tydzień, a smakuje świetnie i (jak nazwa wskazuje) rzeczywiście naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam jeść śniadania na słodko, bo mi dają pozytywnego kopa przynajmniej do południa. Odkryłam ostatnio owocowe, takie niby dżem, niby konfitura. Produkuje to firma Stovit. Giga duże owoce (pięć smaków), słodzone sokiem z cytryny i aceroli, a nie syropem glukozowo-fruktozowego! A ponadto: bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. Można jeść oczywiście na chlebie, można dodać do owsianki, jogurtu naturalnego, ryżu na mleko... opcji jest sporo. Ja się teraz codziennie zajadam białym serkiem z dodatkiem Naturalnie Owocowe. Polecam smakoszom! #NaturalnieOwocowe #Stovit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!! kuuuuuuurvvvvit p*************a spamerska ściero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzia90
Polecam zajrzeć na te portal http://milionsposobow.pl/ znajdziesz na prawdę kilka fajnych pomysłów na śniadania i co najważniejsze mega zdrowych a przy tym smacznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×