Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaarcina

pytanie kobiety 30 plus

Polecane posty

Gość Imim8
Tyle że ja nie odpowiadałam na pytanie kobiece, chyba, że masz, dziewczyno, nickname "maaarcina" i piszesz o sobie w rodzaju męskim. Tak, po 30 odkryłam nowe potrzeby, a mianowicie zrobiłam się bardziej wymagająca w stosunku do partnera i pod względem zarobków i umiejętności łóżkowych. I potrzebuję więcej... spokoju i snu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli stalas sie bardziej wymagajaca w stosunku do partnera a mniej w stosunku do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imim8 - ma teraz chyba okres pt leżę, pachnę i czekam może ktoś na mnie wpadnie :P sorrki ale cienka jesteś i może zamiast wymagań od innych zacznij mieć w stosunku do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc mlodych chlopcow wchodzacych w zwiazki ze starszymi zwlaszcza tymi po 40 nie kuma czaczy w co sie pakuja biora sobie kobiety skupione wylacznie tylko na sobie samej, seks tylko kiedy one maja ochote, zero dyskusji czy narzekania i zero dzieci bo te juz maja z innym fagasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem za kolezanke ;) To nie chodzi o to zeby lezec****achniec. Chodzi o to, ze kobieta po 30stce nie pojdzie z kolesiem do lozka po obietnicy "chodz zrobie Ci dobrze". Potrzebuje czegos wiecej. Potrzebuje zeby facet ja oczarowal, zainteresowal soba... Mlody chlopak zwykle gowno wie o seksie a kobieta zna juz swoje cialo i sama sobie potrafi sprawic taki orgazm ze ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przy okazji pytanie do informatykow z Kafeterii. Czy wam od braku seksu tak sie juz mozgi zgrzaly ze wszedzie widzicie slowo c/i/p/a ? Napisalam lezec___i___pachniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ja
"imim8" - zwracam honor, może następnym razem napisz do kogo piszesz, bo temat zleciał chyba już na inny tor, byłoby łatwiej... I to strasznie fajnie, że tak sobie masz, miej sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ja
"gość" nie siedzi i tyle :) jakieś pozytywne szaleństwo zaczęło się i jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc_ja to znaczy moze ze twoja mlodosc byla nudna bez pozytywnych szalenstw i dlatego nie mialas ochoty na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ja
"Gość" - moja młodość była dość szalona. Ale jakąś blokadę na odczuwanie przyjemności miałam. Wiesz, niby chcesz, ale nie potrafisz się otworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydzilas sie wlasnego ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ja
"Gość" - nie, zawsze byłam szczupła. Bardziej chodziło o to, że oczekiwałam od seksu przyjemności, ale nie byłam dość otwarta, żeby je przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ja
"Gość" - głupio napisałam szczupła, generalnie nie miałam nigdy problemu, żeby wstydzić się swojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cos cie blokowalo, moze male piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ja
"Gość" - nie, nie blokowało nic. Nie potrafiłam się do końca otworzyć na branie przyjemności, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×