Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dubsteploff

KOBITKI!!! wasz ideał to...?:)

Polecane posty

Gość gość
Ale ideał czego? Ustroju politycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyn z fajfusem jak trąba slonia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet w skórach, na motocyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki, który by mnie szanował i nie był psycholem! ale łatwiej znaleźć przystojnego i bogatego, niż zrównoważonego psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglad: Matt Anderson - siatkarz Mateusz Mika- siatkarz Charakter: wrażliwy, dbający o mnie, zakochany na zabój, zaradny, pracowity, żartowniś rozmawiający o wszystkim. Tak sie składa ze taki jest moj facet. Z charakteru oczywiscie. Bo uroda....jest kompletnie na odwrót. Ale w sam raz dla koneserów blondynów. Zawsze mi sie marzył facet ciemny, oliwkowa cera, brazowe oczy....a mam blondyna z oczyma jak M. Winiarski (prawie białe) .....no cóż. Jedyne co sie zgadza to wzrost. :) Ale jestem w stanie zrezygnować z wygladu n rzecz charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemne brązowe oczy, inteligenty, wykształcony, elokwentny a zarazem zabawny, przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 26 l
Krzystof Hołowczyc inteligentny, przystojny, ambitny, z pasją, zawsze usmiechniety no i wciąż ma jedną żone... i ladne corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój ideał to wysoki, zielonooki brunet o przeslodkim usmiechu. kochany, zabawny, szalony, slodki, inteligentny, wierny i wyrozumialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×