Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odszedł mąż do... swojej mamusi...

Polecane posty

Gość gość

witam,jesteśmy po ślubie 4 lata,mamy 2,5 letniego synka,przed ciążą wszystko między nami było idealnie,zero kłótni,zero pretensji,ale odkąd na świecie pojawił się synek,tak wszystko popsuło się .Mąż cały czas radził się mamusi jak mam ubierać syna,kiedy mam mu dać jeść,kiedy kąpać(o wszystko dzwonił),czułam się jak jakaś kaleka,ale czara goryczy przelała się,gdy moja teściowa zwróciła mi uwagę,że zle odnoszę się do męża(była świadkiem,jak opieprzył...m jego w jej obecności),tego nie wytrzymałam i wyprowadziłam się z synkiem do swoich rodziców,moja teściowa miała taki tupet i przez tel.,wyzwała mnie,że jestem nieodpowiedzialna,bez instynktu macierzyńskiego,że moje dziecko nigdy nie zazna miłości matczynej(mąż to wszystko słyszał,bo miałam na głośnomówiący)i wiecie ,po której stronie stanął?oczywiście po mamusi,do niej nie powiedział nic,a do mnie -"no mama miała rację".To jeszcze nic,po całej akcji wyprowadziliśmy się razem z mężem do innej miejscowości,ale po 5 miesiącach,po kolejnej wizycie(był sam) u swojej mamusi,przyjechał z walizkami,spakował się i wyprowadził do niej,tak to już trwa 7 miesięcy.Mąż stwierdził,że nie liczę się z jego zdaniem i ma dość,bo i tak robię tak jak ja postanowię(chodzi o wychowanie syna),nie powiem przyjeżdża do niego w weekendy na kilka godzin,daje pieniądze na alimenty,ale co z nami,nikt nie mówi o rozwodzie,trwam w jakiejś otchłani,nie wiem co o tym myśleć,czy to jest wszystko moją winą,że tak to wszystko się potoczyło,co tym wszystkim myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Twój mąż nie dojrzał do roli męża i ojca skoro o wszystko pyta mamusi ;-( zapytaj go wprost co dalej z Wam i albo ustalicie coś i zaczniecie wspólne życie na swój rachunek albo się rozwiedźcie. Może jeszcze ułożysz sobie życie, przecież takie zawieszenie niczemu nie służy. Podejrzewam, że Twój mąż wybrał wygodne życie, mamusia na pewno gotuje, pod nos podsuwa, opierze i jeszcze po główce pogłaszcze... nie musi słuchać płaczu dziecka, nic robić, zero obowiązków... tylko szkoda, że kosztem rodziny i dziecka, bo tatuś w weekendy to kiepski wzorzec dla synka ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olaboga już druga historia na cafe, gdzie synek ucieka do mamusi. Jak dobrze, że mój luby ma średnie kontakty ze swoją mamą. Nie zazdroszczę Ci sytuacji. Próbowałaś z nim rozmawiać, gdy przyjeżdża do dziecka? Dziwi mnie jego zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam,ale on nie czuje się winny,to ja jestem ta zła i wszystkiemu winna,ja wszystko zle robię,on jest wporządku.Myślałam o rozwodzie,ale nie potrafię wszystkiego tak przekreślić,chociaż zdrowy rozsądek mówi mi,że to byłoby najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle,że to Twoja teściowa jest nieodpowiedzialna bo : Jako matka i teściowa powinna wspierać Ciebie i swojego syna w wychowaniu wnuka a zamiast tego krzyczy ,wyzywa i jeszcze synowi pozwoliła zamieszkać u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pseudo chłop bez jaj albo z jajami ale większymi od penisa ucieka od żony i dziecka do mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak panienka olewa jego zdanie i robiwszystko jjak chce to po co on tam? Żeby za popychadło robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie panienka tylko żona nieodpępowiony tłumoku :D .to żona jest panią domu a nie mamusia i to żona jako matka dziecka decyduje o własnym dziecku i wychowuje je, a nie robi pod dyktando to co chce szurnięta mamusia niedojrzałego synusia, który nie nadaje się do małżeństawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem że facet nie ma we własnym domunic do gadania. Wróć jak nauczysz się czytać.Skoro nie ma nic do ppowiedzenia we własnym domu to to nie jest jego dom tylko miejsce które utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami się nie dogadacie na pewno. Więc albo pogadasz z mężem, czy jest tu jeszcze co ratować, czy zależy mu na tym, żeby dziecko miało pełną rodzinę - i postawisz ultimatum że idziecie na terapię małżeńską (jedynie profesjonalista będzie w stanie was pogodzić), albo występujesz o rozwód. Liczenie na to, że czas coś załatwi jest chowaniem głowy w piasek, choć wiadomo, że to bardzo ciężka decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to nie ty pierwsza odeszłas do rodziców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta wyprowadza się do mamy - prawidłowe i dorosłe zachowanie. Facet robi to samo - dziecia, ggówniarz wiszący na pępowinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ci powiedział co jest grane. Przestań zgrywać ppanią i wladczynię i zacznij liczyć się z jego zdaniem. To nie tylko twoje dziecko, facet też musi współdecydować o jego wychowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jego zdanie tylko jego mamusi bo ten ciamajda nie ma własnego zdania i z byle gownem dzwoni do mamusi :D poza tym oboje wyprowadzili się od rodzicow i wpólnie zamieszkali a dopa jałowa nie chłop po wizycie u swojej mamusi spakował manatki i zwiał porzucając własną rodzinę. tylko nie pisz że żona i dziecko to nie rodzina bo rodzina to mama tata i stuknięta siostrunia np którą trzeba pilnować niczym ubezwłasnowolnioną żeby głupot i problemów rodzinie nie narobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona też zwiała do mamusi, argument z tyłka. Jeden wart drugiego, do tego żona ma ambicje żeby wszystkim dyrygować. Od takiej z daleka. Jedna z tych co męża tylko 15 potrzebują a przez resztę miesiąca morda w kubeł i nie przeszkadzaj księżniczce w życiu bo się do mamy z dzieckiem wyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepskie prowo jakie alimenty skoro nie ma rozwodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty można uzyskać i bez rozwodu, nie wiedziałeś? choć w tym przypadku chyba gość płaci dobrowolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę, czekam, niech się teraz wypowiedzą te, które tak popierają kochanie dzieci bardziej od swojego męża, niech poczytają sobie o możliwych skutkach i dalej niech płaczą, że na to nie da się nic poradzic. Otóz taki syn to PORAŻKA wychowawcza kobiety. Skoro uważacie, że to takie normalne, że w rodzinie kogoś kocha się bardziej, innego mniej, to kuźwa przyjmijcie do wiadomosci, że wg tej samej reguły, to wasze synowe powinny być bardziej ukochane niż wy. jeśli jets inaczej, to znaczy, że przez swoje braki emocjonalne, towarzyskie i seksualne, intelektualne, nie przygotowałyście syna do życia, bo on zawsze powinien wybrać swoją zone i dzieci, nie was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygłupie, nigdzie się nie wyprowadzimy z własnych domów/mieszkań, bo mamy fajnych mężów, zaradnych życiowo i mądrych, którzy potrafią rozmawiać z żonami, a nie biegną z byle gownem do mamuśki, żeby im tyłek wytarła :D:D Autorko nie przejmuj się kretynem, tylko składaj do sądu pozew rozwodowy winy męża. Nawet się nie obejrzysz jak poznasz normalnego mężczyznę z którym ułożysz sobie życie, a z eksa pajaca będziesz się tylko śmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym przypadku to ułomny synuś wybrał szurniętą mamuśkę a porzucił rodzinę którą założył czyli żonę i własne dziecko co = patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily Zolnierz 25
ciekawe co zrobi jak mu mamusi zabraknie, będzie chodził z obsraną d**ą mając 50 lat bo do tej pory mamusia mu wycierała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×