Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

PILNE! ADIPEX!!! PRZEDAWKOWANIE

Polecane posty

Gość gość

od miesiaca biore adipex retard nie legalny w polsce środek odchudzający. dzis wziełam łącznie 7 tabletek mam kołatanie serca jestem wycienczona nic nie jadłam od rana tylko piłam bardzo szybko i głosno oddycham kiedy wstane mam mroczki przed oczami nawet mały wysiłek jest dla mnie wykanczający mówienie sprawia mi duza trudnosc wydaje mi sie ze całkowicie opadłam z sił jestem bardzo słaba poce sie okropnie jestem cała mokra i gorąca dodam ze objawy przez cały dzien nie ust ąpiły czy powinnam zgłosic sie do szpitala??? boje sie że wykryją adipex i bede miała konsekwencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez tabletke na wyregulowanie rytmu serca albo na nadcisnienie poloz sie spac odpocznij nic sie nie stanie ale 7 tabletek to chyba sobie jaja robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie żartuje od miesiaca brałam po 1 tabletce dziennie i byłam poirytowana ze adipex na mnie nie działa do połodnia wziełam łacznie 7 tabletek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjedz trochę czekolady lub wypij wodę z cukrem. to wygląda na hipoglikemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie tez nie dzialal :) ale nie bralam po 7 tabletek zwyczajnie odstawilam lezy u mnie w komodzie najlepiej na mnie dzaiala sybutramina w meridii ale tej juz nie ma zrob to co pisalam popros kogos kto ma tabletki na cisnienie albo na serce wez mala dawke ! jezeli duza ,wez polowe tabletki poloz sie spac ,odpocznij jutro juz bedzie OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że okropnie sie trzęse adipex ma w składzie fentermine to pochodna amfetaminy jestem na skraju wyczerpania mimo to mam bardzo szybki puls i szybko oddycham juz przez kilka godzin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le... do szpitala, ale juz!! inaczej umrzesz! 7 tabletek, to nie skonczy sie dobrze! i nie sciemniaj lekarzom, chodzi o Twoje zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do szpitala, ale juz! slyszysz! bez sciemniana! dostaniesz migotania przedsionkow, albo komor, we snie, i UMRZESZ! to nie glupie gadanie... pozwol sobie pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekam jeszcze godzine lub dwie cały czas licze na to ze objawy ustąpią.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz do szpitala chyba ze juz bedziesz miala ucisk w okolicy zeber albo bedziesz slabla wez tabletki te co pisalam jak nie masz albo nie mozesz zalatwic to jedz do tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tam, dajcie spokój z wysyłaniem jej na pogotowie, może to ma być naturalna eliminacja wadliwych genów z ekosystemu, żeby ich autorka dalej nie przekazała :) Wzięcie 7 tabletek adipexu oznacza brak mózgu, a nie jest to raczej pożądana cecha w populacji, którą należałoby przekazywać dalszym pokoleniom :) Więc dajcie jej umrzeć spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat? wiek jest wazny, ustapia objawy albo i nie. z medykiem rozmawiasz, docen to ze ktos chce ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jesli z tego TERAZ sie wywiniesz...serce masz uszkodzone na cale zycie. Watrobe i trzustke tez. Nie placz wiec potem, ze chorujesz...masz to na wlasne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat 175 wzrostu 65 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ci nie bedzie poóz sie do łózka i zasnij jutro bedzie wszystko normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli masz wagę IDEALNĄ (10 kilo mniej od końcówki wzrostu to nawet według najsurowszych standardów jest wzorcowa szczupłość). Z czego się więc chciałas odchudzać, tępa dzido? Z kości na ości, tak? To teraz masz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem modelka tępa dzido. do połowy lipca musze schudnąc inaczej starce bardzo dobre zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zdaje się, że i tak stracisz, tępa strzało :) Myślisz, że z niedowładem po udarze i śliną cieknącą z kącika ust też przyjmują na wybieg, czy gdzie tam chciałaś się dostać? :D Dobrej nocy, he he 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej nie mam niedowładu mózgu tak jak ty... narka tłusta cipo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, już się tak nie egzaltuj, wybaczę ci, bo wiadomo, że ciśnienie ci skacze :) swoją drogą nieźle musisz mieć zrypany metabolizm, że nie chudniesz nawest od adipexu, to pewnie twoje dietki i głodówki, "modelko" (skojarzę twoje nazwisko? nie sądzę :) więc taka z ciebie modelka jak z koziej doopy... :) ). udam się teraz smacznie spać, w przeciwieństwie do ciebie - zasnę :D x A, a propos bycia tłustą - całe życię próbuję... przytyć! :D Mam 1.70 i 48-49 kilo (najwięcej mi się udało przytyć do 52), niedowaga jest moją zmorą. Chciałabym być normalną, szczupłą, ale w normie dziewczyną. Więc się tylko ośmieszyłaś wyzywając mnie od tłustych, głupiutka modeleczko :) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloo
No i widzisz,Panno "Adipex 7" ,odzyskujesz juz sily sadzac po ostatnich twoich wpisach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przynajmniej nie mam niedowładu mózgu" Ale właśnie o to chodzi, że masz, jak najbardziej masz :P właśnie przedawkowałaś, doprowadając się na skraj zawału, zdaje się, chyba że pamięć nas myli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje od pani JOLI 690-636-133 jestem bardzo zadowolona schudlam 23 kg w 5 miesiecy biore jedna tabletke dziennie kazde przedawkowanie tabletek czy to adipex czy tez innych jest nie bezpieczny skoro pisze 1 tabletka na dobe wiec tak tez sie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blo0ondiii
Kupie tabletki adipex, z odbiorem osobistym w Gliwicach bądź w Zabrzu. bl0ndiii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adaś ma mega działanie, jedyna rzecz jaka mi pomogła, dziewczyny na innym temacie na kafe polecały zamawiać ze stronki http://www.doping-online.com/pl/ no i nie żałuję swojej decyzji lek dostałam oryginalny i szybciutko (dodam że jest dostępny tylko w czechach i nie miałam możliwości aby sama sobie "załatwić") . p.s. ja max dawkę przyjmowałam 2 tab i to 1 szą o 8:00 a 2 max do 12:00 ale 7???? poza zlym samopoczuciem to portwel zobie trochę wyprałaś z pieniążków ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmowałaś po 2 tabletki i było spoko? bo ja się tez zastanawiam żeby brać własnie po 2 bo przestał na mnie działać tak jak kiedyś i mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiadomo na odchudzanie najlepsza jest amfetamina, ja bralam po 15 tabletek meridii lub zelixy, popijalam browarami i jakos nie umarlam, do tej pory zyje i mam sie bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Adipex jest wycofany kazdy kto twierdzi ze nadal go ma to oszust ewentualnie uchowaly sie koncowki serii ale sa po kosmicznych cenach posiadam meridie i rozne inne zamienniki polecam Odchudzanie2018@tutanota.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.miastokobiet.pl/ziola-tybetanskie/ No właśnie próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai ra

Posiadam opakowanie sibutramine z Czech. Przepisana przez lekarza kupiona w aptece.
90 kapsulek, kilku (max 5-7) brakuje, bo wyprobowalam, ale dzialaly na mnie tak silnie, ze nie moglam spac.
Kapsulki bialo-niebieskie podłuzne, proszek w srodku jest bialy i gorzki.
Ceny w internecie zaczynaja sie od 300 zl, sprzedam za 250 plus przesylka (paczkomat 15 zl, poczta za pobraniem ze sprawdzeniem zawartosci 20 zl).

najraaaaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×