Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jadacie słynne angielskie śniadania w tym UK?

Polecane posty

Gość gość
Na poczatku myslalem, ze to jedzenie dla psa a nie dla ludzi. Jednak po jakims czasie posmakowalem tego i teraz jak nie wciamie raz w tygodniu takiego zarcia to jestem chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielskie śniadanko jest dobre zwłaszcza bekonik i black pudding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie okropne, staram sie nigdy nie jesc, tłuste i cięzkie, Dla mnie sniadanko bez twarożku, miodu, ew chudej szyneczki , jajka na miękko, kawy z mlekiem. swiezych buleczek i czegos zielonego nie istnieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche ciezkie, jem raz na rok. Zazwyczaj musli z mlekiem migdalowym i orzechy. Cos co da prawdziwa energie a nie zapcha. Nie powiem , bekon czy fasolka w sosie sa kuszace ale niezbyt zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bardziej jestem za wszelkimi owocami morza i takie wiem ze w Krakowie podaja w Corleone. Do tego tez pyszne makarony domowej roboty. Mozecie zapamietac tą restauracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo bym miała dupę jak trzydrzwiowa szafa. Ale lubie od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jadam, bo smakuje jak rzygi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie w Krakowie nie brakuje fajnych miejsc w których mozna dobrze zjesc. Ale ja i tak wybieram własnei Corleone. Sprawdzone, pyszne i zawsze chce sie wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jadam bo przyrządzam sobie śniadanie sama.nie mieszkam w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadamy :) Bardzo lubie angielskie sniadanie od czasu do czasu, szczegolnie pomidory, pieczarki, fasolke :) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Corleone wybrałabym sie jednak bardziej na pyszny makaron. Tutaj na pewno takiego nei zabraknie i kazdy z was bedzie mógł coś dobrego spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz wybierzecie sie do Corleone to moim zdaniem koniecznie musicie posmakowac chrupiącej Bruschetta z kurkami. Jest pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takie krakowskie restauracje, w których faktycznie mozna dobrze zjesc, wiec na pewno i ja polecam Wam sie tam wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam angielskie sniadanko ale bez fasoli i kielbasy :D cydru nie cierpie, angielskie piwo "ale" uwielbiam - calkowicie sie na nie przestawilam. No i kocham ogromnie Cream Tea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jadam. lubię bekon chrupiący ale to rzadko jem. na śniadanie najchętniej jem kanapki z chleba żytnio-orkiszowego który sama piekę, z sałatą lub szpinakiem, serem, pomidorem, lub z masłem orzechowym i na to konkretny dżem malinowy. albo płatki owsiane z jogurtem naturalnym, z orzechami laskowymi i włoskimi, suszoną żurawiną lub suszonymi morelami... czasem owsianka ale sama robię, nie te "gotowe" bo one śmierdzą dla mnie. do owsianki cynamon, miód i stare jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do napojów bo ktos o cydrze pisał - cydr lubię, ale zalezy który. ostatnio najbardziej smakuje mi akurat carling, mimo iż piwo carling to siki ... cydr jest OK. wolę jednak piwa imbirowe alkoholowe. mąż lubi ale, ja nie bardzo ,czasem wezmę łyka ale tylko jeden rodzaj mi podchodzi. najchętniej piję wina czerwone z gatunku pinot noir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sobote wcinamy takie sniadanko ! :D Chrupiacy bekon, sadzone jajka, black pudding ( to mąz ), sosydze, fasolka.. Do tego buleczki i duzo pysznego, solonego maselka.. I mozna wybyc na cały dzien z domu z energia na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sosydze haha :D padłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cydr carling jest najlepszy jak dla mnie. Jednak piwo to siki, nic nie przebije polskiego lagera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciągle za Dużym pokojem, bo wiem ze tutaj jak zawsze pojde to zjem smacznie i moge liczyć na to ze zawsz czymś pozytywnym mnie zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam Corleone. Uwielbiam chodzic ta z przyjaciółmi. Zawsze jest pysznie, do tego klimat miejsca na pewno i Was przyciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde od czasu do czasu mozna sie wybrać na pizze ale ja jesli już ide do restauracji to wole na dobre owoce morza. I takie wlasnie zjecie w Dużym Pokoju w Krakowie. Naprawde Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sosydze buehahahahaahahahahaha emigracyjne półgłówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czym problem ? Ze ktos napisal fonetycznie slowo sausages ?:D Czy , ze nie wiesz co to ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IMHO you've got the right anwers!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy lubi czasem jajecznice na boczku zjesc z kawalkiem bulki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTakaJedna
nie jadam tych angielskich tlustych sniadan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×