Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie studia podyplomowe opłaca się wybrać?

Polecane posty

Witam! Mijda, tak. Jako absolwentka WSB możesz liczyć na zniżkę w kwocie 900 zł: 500 zł dzięki zniżce w czesnym, 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Warunkiem jest zapisanie się na studia do 29 września. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakowalik
Nagietka31 ja mam skończone studia z zakresu prawno-administracyjnego i wybieram się też na studia z RODO, tyle że do Torunia na WSB. Kierunek teraz na czasie i myślę, że będzie po nim lepsza praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunnka
Anka RODO wydaje się teraz najbardziej pożądanym kierunkiem studiów. Zapotrzebowanie na specjalistów ds. RODO dopiero się zaczyna. Sama właśnie tez od października na WSB idę na ten kierunek. Trzeba korzystać z okazji, bo praca po tym pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta studiów podyplomowych w Polsce jest nie tylko coraz bogatsza, ale także coraz ciekawsza. Widać wyraźny wzrost popularności takich studiów. Co ważne, również pracodawcy doceniają znaczenie takich studiów. Informacje o różnych kierunkach studiów podyplomowych i o wiele więcej można znaleźć tutaj: https://www.studiapodyplomie.pl . Wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powisełka
Tunnka jaka cena za całe studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Powisełka koszt studiów podyplomowych na kierunku Inspektor ochrony danych osobowych w praktyce (RODO) to 3850 zł. Możesz je podjąć w naszych oddziałach w: Bydgoszczy oraz Toruniu. Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz na naszej stronie https://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjannaxxl
Za takie studia można zapłacić w ratach czy trzeba z góry za cały rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Maryjannaxxl, za studia podyplomowe w WSB możesz zapłacić z góry za cały rok lub w ratach: 2,10 lub 12. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mogę się zgodzić z innymi, że jeśli chodzi o kształcenie na dobrym poziomie to nie koniecznie musi być to uczelnia publiczna. Ja jestem po szkole niepublicznej, po podyplomowych studiach na lsw.edu.pl i powiem szczerze, że jeśli chodzi o poziom kształcenia i sposób prowadzenia zajęć to jestem bardzo zadowolony z tej uczelni. Mają dobrą kadrę, faktycznie można liczyć na to, że człowiek będzie miał okazję się tam rozwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po studiach na ŁSW w Żarach -  lsw.edu.pl . Jeśli szukasz uczelni z dobrymi wykładowcami i nie nastawiasz się na publiczną uczelnię to mogę polecić. Dobry wybór i świetnie rozwinięta baza kierunków, szansa na to, by się dobrze wykształcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×