Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Senor_Toledo

Nuda 3

Polecane posty

Jaki ja tam gospodarz? Ja jeno przeprowadzki dokonałem. Ale Witam Cię Ava, powitalnym pocałunkiem. Czułym i pełnym namiętności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz nie tylko guzik strzeli, ale przecież to jest wazeliniarski podryw, który w ogóle na Tobie nie robi wrażenia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę cię gnoił jak komara bo psa gnoic to k***wstwo i o tobie świadczy .......wojna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
E no a mówił ktoś ze mam się przenieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj guuupiaa rozkazy trzeba Tobie dawać żebyś wiedziała co roboc????? Teraz mecz a ty Toledo masz przej***** mimo tego że guuupiaa mnie hamuje a nie widzi Kto jest pederasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj guuupiaa rozkazy trzeba Tobie dawać żebyś wiedziała co roboc????? Teraz mecz a ty Toledo masz przej***** mimo tego że guuupiaa mnie hamuje a nie widzi Kto jest pederasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Mi rozkazy? się ubawiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria i t. To cioteksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Cicho . Pusto Głucho Jest Tu Kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Ja jestem ale co z tego. ...nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Znamy wiemy ..Ale to stary banał. Jacy ..dasz spokój ? Proszę nie toczy wojny w imię zasady który z was jest bardziej dosadny i który bardziej obrazi drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Was obu. W majowe popołudnie gdzieś na skraju leśnej łąki Spotkały się by stoczyć walkę dwa aniołki Ten w czarnej pelerynie to aniołek czarny Ten w białym smokingu to aniołek biały Zaciętą stoczą aniołki walkę na bąki Zjechali się na łąkę kibice z czterech stron świata Prezydenci, święci, kaci, damy i żołnierze Czarodziejki, wróżki, trolle i zwierzęta Choć przyczyny sporu chyba nikt już nie pamięta Gdy miasto śpi snem kamiennym Wymyślam sobie historie Siedząc w berecie na parapecie La la la la la la la la La la la la la la la la Nagle czarny anioł klasnął z całej siły w dłonie Wyrosła jak spod ziemi panna wyjątkowej urody Wystrojona w suknię z białego muślinu Przepełniła łąkę zapachem jaśminu Zabiło żywiej serce białego aniołka Zapragnął tulić się do piersi jaśminowej pani Trzymając się za ręce zniknęli razem gdzieś w oddali Nie posiadał się z radości czarny aniołek Wygrał walkę życia, postawiono mu pomnik Gdy miasto śpi snem kamiennym Wymyślam sobie historie Siedząc w berecie na parapecie La la la la la la la la La la la la la la la la Z całej tej historii taki oto morał płynie Gdzie aniołek czarny nie może pośle cud dziewczynę Wszak wiadomo: cel uświęca środki Zasada uwielbiana przez czarne aniołki Gdy miasto śpi snem kamiennym Wymyślam sobie historie Siedząc w berecie na parapecie La la la la la la la la La la la la la la la la Bezczelnie z pomarańczy, bo logować mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Mądra ale tylko dla ciebie ale jak zacznie s tekstem wypkerdalaj to sama wiesz jedno słowo i go bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Zapachniało jaśminem :-) Może wreszcie rozejm będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie będzie mówił mi Kto co myśli albo wysyła mnie na maila no kurwa czerep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Jacek .. Ty wiesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
A możesz już się nie nakręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×