Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Praca lic.

Polecane posty

Gość gość

Witam! jestem nowym użytkownikiem formu, zarejestrowałam się głównie ze względu na nietypową sytuację, która mnie spotkała. Ze względu na brak środków finansowych podjęłam się w ostatnim czasie pisania pracy dyplomowej. Pracę (2 rozdziały) oddałam przy czym nie było zastrzerzeń co do niej. Poprawki zrobiłam do 1 rozdziału i usłyszałam ze wszytsko jest ok, do 2 także, nagle ta osoba przy 3 rozdziale stwierdza ze wszytsko jest zle i chce zwrotu pieniedzy, chociaz nawet 3 rozdzial byl napisany według sugestii tej osoby nie chce za niego zpałacić. Doszło nawet do tego ze osoba ta chciała zwrotu za 1 rozdział, ale jak spytalam co bylo nie tak to jednak sie rozmysliła. Praca byla sprawdzana 3 miesiace temu i wszystko było ok. Nie wiem jak obecnie są sprawdzane prace czy skoro 2 rozdziały według tej osoby są złe ja zamierzam wrzucić je do sieci, ale czy bede miec pewność, że wtedy przy sprawdzaniu plagiatu, jeśli ta osoba posłuży się moim tekstem, zostanie ukarana ? Skoro według tej osoby tekst nie bedzie użyty moge go wrzucic na obojętnie jaką strone coś w stylu ściąga.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×