Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slodziak1

moja mama traktuje mnie jak wroga

Polecane posty

Gość slodziak1

witam, proszę o zrozumienie. w marcu kończę 18 lat. moje stosunki z mamą coraz bardziej się pogarszają. nie wiem co mam robić. chodzę po domu jak cień, aby tylko mnie nie zaczepiła, a czepia się wszystkiego; że nie to jem, że przesunęłam chodnik, że nocuje u chłopaka, że nie tak zamykam drzwi, nawet że za dużo posoliłam pomidora, że jestem gruba (byłam szczuplutka ale trochę mi się przytyło bo miałam złamana rękę i nie mogłam ćwiczyć i ciężko mi to zrzucić, a w dodatku, moja mama sama jest gruba). Codziennie po kilka razy słyszę od niej abym spier*alała. ostatnio powiedziałam jej coś co mnie boli i sie popłakałam i poszłam do pokoju to ona jeszcze jak odchodziłam mowiła ''płacz, płacz''. naprawdę raczej jestem bezkonfliktowa i próbuje unikać jej i się nie odzywać. mam jej dość, myślę juz nawet o tym aby coś sobie zrobić zeby się ogarnęła. mimo tego że nigdy się nie ciełam etc. ostatnio nawet powiedziała mi, że mogę zabierać menele i wyprowadzać się. zapytacie o tatę, całymi dniami pracuje, i raczej się nie wtrąca, czasami jest za mną, ale ostatnio też się odwrócił ode mnie. pomyślicie że to moja wina, ale ja naprawdę jej unikam jak mogę, nie chcę się z nią kłócić. proszę podpowiedzcie mi co mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sprobuj pogadac z rodzicami.wybierz odpowiedni moment jak beda oboje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×