Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErakozW

....za mało seksu w związku....

Polecane posty

Gość gość
Czy tylko mi się wydaje, że w tym temacie piszą sami dziwni ludzie? Już to widzę jak 'nadstawiam dupę' jakiemukolwiek facetowi. Żenujące. Najpierw panowie nauczcie się dawać przyjemność swoim kobietom. Potem same zaczną wam wskakiwać do łóżka. Ja sama wolałabym się masturbować niż kochać z takimi egoistycznymi osobnikami. Dlaczego panowie tacy jak wilk mają kobiety? Ponieważ płeć żeńska często boi się samotności i już ok. 30tki godzą się na wiele, żeby tylko mieć kogoś kto wygrzeje łóżko i od czasu do czasu przytuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy tu tacy są ! Ja uważam dając więcej szczęścia kobiecie dostanę w zamian to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko chlopie dopiero rok jesteście ze soba! To normalne ze ci się teraz tyle razy chce..poczekaj jeszcze to zobaczysz ze i ty nie będziesz mial ochoty tyle razy dziennie. To jest normalne w związku. Byles kiedyś w długim związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie nadstawiaj Twoja decyzja przyjmij tylko odpowiedzialnośc za nia i zwiazane z nia nieuchronne konsekwencje ze w któryms albo cie zdradz albo odejdzie do kobiety która wypnie i nadstawi mu cipki zawsze jak bedzie chciał bo umie czerpac przyjemnoscemocjonalno seksualna z do doprowadzania do orgazmu swojego ukochanego sama nie przezywajac orgazmow i traktujac to jako wyraz jej milosci do niego a takich kobiet jest naprawde mnostwo i ich zwiazki sa kilkukrotnie trwalsze niz takich ktore tego nie potrafia. Ale takie sprawy najlepiej uzgodnic przed rozpoczeciem zwiazku zeby pozniej nie było nieporozumien i wzajemnych pretensji. Niesteyy wiekszosc osob tego nie robi i stad pozniej niepotrzebna szarpanina. Zreszta zapytaj swojego faceta czy nie oczekuje od ciebie tego co ja tu opisałem tylko nie miał odwagi zeby Ci o tym powiedzie c bo bal sie Twojej negatywnej reakcji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet za bardzo martwi się przeżywaniem MOICH orgazmów, niż zastanawianiem się nad żałosnym nadstawianiem tyłka. Przynajmniej nie ma na to czasu, bo ja nawet z kuchni wołam go do łóżka. (tak to on gotuje i jest w tym świetny) A wiesz dlaczego? Bo to prawdziwy mężczyzna z krwi i kości - jego priorytetem jest moje szczęście, a wyrazem mojego oddania jest to, że dzielę z nim każdą chwilę swojego życia. Chociaż co Ty możesz o tym wiedzieć... Współczuję tylko Twojej 'narzeczonej'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z poprzednim rozstałam się właśnie przez to, że był kiepskim w łóżku egoistą. Podobnie jak większość mężczyzn zakładających na kafe tematy dotyczące oziębłości ich żon/kobiet/dziewczyn. Kto by chciał kochać się z kimś kto widzi tylko czubek własnego nosa? Tylko zakompleksiona, podstarzała rozwódka/kobieta po przejściach lub na tyle nieporadna życiowo, że potrzebuje wsparcia (egoistycznego) ale zawsze... mężczyzny. Co więcej kobiety są na tyle głupie, że udają orgazmy aby usatysfakcjonować swoich kiepskich kochanków (śmieszne męskie ego i te sprawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Zaitragowałas mnie i moze byc z tego interesujaca dla obojga rozmowa , widac ze kochasz swojego faceta naprawde dobrze wam ze soba i jeszcze jestescie wtych kilku procentach szczesliwcow którzy maja w miare zblizone libido:-), zastanawia sie czy to efekt tego ze jestescie ze sonba jeszcze ponzej 2 lata kiedy hormony ta szaleja ze roznice wlibido znikaja. Czyli np kobieta ma libido takie stałe w długim okresie na poziomie 16 orgazmom na jede swoj cykl aw tym pierwszym okresie nagle skacze jej do 72 orgazmow na cykl czyli moze miec po 3 orgazmy dziennie zwyjatkiem krytycznych 4 dni miesiaczki i tak według badan moze sie utrzymywac nawet do 2 lat, a le po tym okresie wszystko wraca do normy czyli ona wraca do swoich 16 orgazmow afacet zwłaszcza mlody pozostaje przy tych swoich 72/ 28 dni i wtedy zaczyna sie problem. Wiekszosc facetow nie wie ze to zupełnie naturalne bo inaczej ludzie by sie wykonczyli bedac całe zycie na takim haju wswiecie zwierzat gdzie goy odbywja sie raz w roku glownie pod koniec lata napoczatku jesieni sa jescze wieeksze roznic czyli byk jelenia cały rok nic a wtrakcie bukowiska prze 2 miesiace po 20 razy dziennie i potrafi stracic do 20% masy swojego ciała czyliz 200k g spada do 160 kg bo nic tylkozapładnia te swoje lanie i prawie nic je podbnie jak zakocha ni w pierwszej fazie nic tylk sie bzykaja cały7 dzien na kroliki czesto zapominajac o jedzeniu nawet:-) Ma m doCiebie pytanie co jesli w twoim przypadku jest tak samo ze to jest jeszcze bardzo mloda milosc w tej pierwszej fazie i nagle sie okaze ze mpowrocisz do swojego stalego libido czyli np takiego ile srednio w ciagu roku w przeliczeniu na jeden cyklk czyli 28 dni miałas orgazmow mastarbujac sie zanim jeszcze mialas 1 faceta i nagle okaze sie ze onpotrzebuje 3 razy wiecej niz Ty ia ani on ani ty nie jestescie wstanie nicczego zmienic bo to niezalezne od Was, naprawde wtedy zachowasz sie tak egoistycznie z e olejesz to ze on dostaje tulko jedna trzecia tego co naprawde potzrebuje i chodzi cały czas z bolacymi jadrami i sfrustrowany i juz nawet nie chodzi o zagrozenie zdrada czy odejscie od Ciebie w długim okresie ale o zwykła empatie wobec ukochanej osoby naprawde wystracz y Ci to ze Tobie jest super bo facet jest skupiony tylko na Twoich orgazmach sam chcodzac niezaspokojony i sfrustrowany no bo ile mozna zyc tylko potrzeba mi drugiej osoby sami bedac nie zaspokojonymi w 66%, co samo w sobie nie jest zdrowe zeby dacet myslał tylko Tobie bo przeciez najzdrowiej jest wtedy jak twija przyjemnosć jest dla niego tak samo wazna jak jego czyli takie 50% na 50% Jakos nie chce Mi sie wierzyc zeby kobieta która kocha swojego mezczyzne mogla podchodzic do tego az tak egoistycznie ale moze ja nieznam wszystkich koobiet i tak niektore potrafia . Mi by chyba serce peklo jabym widział ze moja kobieta suoer sie star zebym miał super orgazny a sama chcodzi ciagle niezaspokojona w 66% procentach zebym mial lizac jesj cipke 6 raz dziennie az by mi jezyk zdretwiał to nie pozwoliłbym mojej ukochanej tak cierpiec:-) Jaa k chcesz dalej pogadac to przyjmi jakiegos nicka zebym mogl cie rozpoznac albo jak wolisz t mozemy pogadac dalej na maila jak na publicznym sie krepujesz bo ja szczere mowiac troche sie krepuje mowic prywatnie na publicznym forum chociaz ja zauwazyłas jestem di=osyc otwrarty w taamacie sexu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stormalna88
Wiecie co może warto byłoby trochę podkręcić atmosferę w sypialni ? :) U nas jeszcze miesiac temu było tak sobie ponieważ ani mąz a ni ja nie mieliśmy takiej ochoty... Potem postanowiliśmy trochę poeksperymentowąć. Kupiliśmy sobie hmm mały wibratorek, który jest baaardzo fajny: zarówno dla niego jak i dla mnie. Ja go smyram po jądrach on mnie... wszędzie ;) Możesz jeszcze wypróbować afrodyzjaków. Z******ty jest Sex Elixir: http://sexelixir.pl/ - oczywiście nastrój jest ważny ale on potrafi podkręcić atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaaznudzona
tu gosc 14:16 Wilku nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nic a nic. A sam wciąż tylko piszesz to samo, aż się tego czytać nie da. Aż się zastanawiam co za gimnazjalista się tu bawi i nabiera ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój maz nie chce mi dac seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony323
I co było dalej, pobraliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×