Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co na grilla

Polecane posty

Gość gość

jakieś fajne przepisy, pomysły? co na girlla poza kiełbaską , bo to już się znudziło chyba wszystkim.... zwłaszcza że mecze są, ogląda się większą grupą, przy piwku, grill na balkonie robi pyszne jedzonko, a faceci oglądają.... a ja czasem z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kociołku fajnie się robi kiełbaskę pokrojoną w plastry, razem z cebulką i papryką i można różne kiełbaski pomieszać. ja robię z białą, podwawelską i głógowską z polomarketu, czasem kawałek boczku dorzucam wychodzi przepyszne. jak kiełbasa się znudziął to nei znaczy że musisz z niej rezygnować tylko wystarczy jakiś urozmaicony przepis znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabajcowana dzień wcześniej karkówka, w necie jest mnóstwo przepisów. Kroisz na plastry, marynujesz i grillujesz. Do tego jakaś sałatka. Z warzyw na grilla - kukurydza, papryka, bakłażan.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś gotowe mięsko w marynacie ze sklepu albo z marketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jeżu, jak my się tą głogowską struliśmy ostatnio... w życiu już kiełbasy w polo nie kupię, to był pierwszy i ostatni raz; pewnie jakieś dziadostwo przeterminowane i myte ludziom wpychają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja proponuję wegetariańskie potrawy, np. boczniaki w marynacie z sosu BBQ, vege kiełbaski grillowe Polsoi, oscypki z żurawiną, grillowany camembert, czosnek i inne warzywa z grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szaszłyki różnego rodzaju polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam bakłażana i cukinie wcześniej zamarynowaną w oliwie i ziołach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podasz przepis na cukinię i bakłażana? przepis na boczniaki BBQ tez jest mile widziany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olewa28
Na grilla pycha jest kurczak z pomarańczową marynatą. Moi znajomi ostatnio byli nim zachwyceni jak zrobiłam go na grilla. Extra połączenie smaków. A sam przepis przez przypadek znalazłam na stronie grillujgotuj.pl. Dużo jest tam przepisów, więc jeszcze może coś wynajdę smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także ostatnio korzystałem z tej strony i trafiłem na omleta z kurkumą i sezamowym twarożkiem. Bardzo polecam, jeśli ktoś chce odpocząć od ciężkich potraw mięsnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam skrzydełka w sosie miodowo-sojowym oraz steki w marynacie z BBQ <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja od siebie dodam jeszcze papryki nadziewane serem oraz łososia w marynacie cytrynowo-rozmarynowej. To jest dopiero hit podczas grilla :) Obowiązkowo jeszcze pomidory z mozzarella i rukolą, skropione oliwą i octem winnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×