Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juzniewiem

wypalone uczucie

Polecane posty

Gość juzniewiem

Z R. spotykalismy sie 4 miesiace - niby krotko ale za to jak..to byly 4 miesiace pelne namietnosci,zrozumienia etc Nie byla to milosc mojego zycia,wczesniej przez kilka lat kochalam innego.. Pod koniec tych 4 miesiecy zaczelam sie zastanawiac ,czy i co do niego czuje..ostatecznie doszlam do wniosku ,ze tylko go lubie .Nie czulam juz tych motylkow ,emocji ,nie chcialam sie z nim juz widywac widzac jak on mnie traktuje...mysle ze te uczucie nie rozpalilo sie tak jak mozebym chciala bo ciagle mi go bylo za duzo..bardzo duzo czasu spedzalismy razem ,a to byl na prawde dobry chlopak ,taki do rany przyloz..chyba wlasnie za dobry... Od tego rozstania mija juz troche ponad miesiac ,a ja coraz czesciej lapie sie na tym ze mysle o nim ,moze troszke tesknie i mysle ze moze za szybko to odpuscilam ,zamiast moze troche przyhamowac i dac sie rozwinac temu uczuciu smutas.gif Czy ktoras z was kochane byla w takiej sytuacji?? Czy stwierdzilyscie ze wybranek jest wam obojetny ,bardziej material na kolege niz na chlopaka a jednak po jakims czasie chcialyscie znowu sprobowac ,spotykac sie z nim jak wczesniej?? On nie chce zrywac ze mna kontaktu, przy zrywaniu zaproponowalam zebysmy zostali przyjaciolmi ,na poczatku bardziej zeby go nie ranic jednak teraz na prawde tego chce... Czy jest nas w podobnej sytuacji wiecej?? nie chcialabym zasmiecac watku odpowiedziami typu "nie ten to inny" ,prosze o odpowiedzi osoby ktore przechodzily przez cos podobnego.. gość 2014.06.23 [14:06] Ja byłam w podobnej sytuacji żeby nie powiedziec w takiej samej...Też spotykałam sie z chłopakiem około 4 miesiace po czym zerwałam bo wydawało mi się że to nie to..... Po miesiacu zaczełam tęsknic....On zaczął pisać do mnie smsy że tęskni i bumm wrócilismy do siebie....Teraz jesteśmy 7 lat po ślubie , 10 lat razem i jeszcze nie doszło między nami do żadnej kłotni czyż to jest niesamowite???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×