Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana_mama86

torbiel w glowce u noworodka na usg.jestem przerażona,mimo ze lekarze nastawiają

Polecane posty

Gość zalamana_mama86

Ze to sie wchlonie i profilaktycznie trzeba isc na kontrole za 6 tygodni,zobaczyć czy sie nie powiększa. czy ktoras z was miala podobnie i alarm okazal sie falszywy? kiedyś nie bylo takich badan po narodzinach,super ze sie pojawily,ale do tego czasu najem sie nerwów okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek miał, po kilku tygodniach się wchłonąl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszkaaa
dziecko mojej koleżanki miało 2 takie torbiele, przez cala ciaze były teraz mala ma 3 mce, torbiele się wchlonely, nie martw się na zapas autorko ale bacznie niech to lekarz obserwuje! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też tak było, jednak lekarz jak wypatrzył to od razu uspokoił, że to zazwyczaj się wchłania samo i nie ma się co przejmować. I rzeczywiście tak się stało- miesiąc później na usg nie było śladu. Prawda jest taka, że na dobrym sprzęcie to każda kropka dokładnie wyjdzie. Myślę, że u wielu dzieci są takie torbielki (ma to związek z rozwojem mózgu), tylko lekarze nawet o tym nie wiedzą, bo mają zbyt mało dokładny sprzęt, by to wykryć. Głowa do góry :) I nie czytaj bzdur w internecie, ja się naczytałam i niepotrzebnie denerwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×