Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letnia panna

Czy za 10 tyś zł wyprawię wesele?

Polecane posty

Gość Letnia panna

Bierzemy ślub i chcielibyśmy zorganizować po nim małe wesele. Jednak nie chcemy zwykłego obiadu w restauracji, pomyśleliśmy o czymś bardziej w stylu garden party? Niestety nie mamy ogrodu gdzie możnaby zorganizować taką uroczystość a szkoda bo wtedy odpadło by trochę kosztów. Czy za 10 tys uda nam się wyprawić letnie przyjęcie dla ok 25 osób? Zamówić jakiś catering, wynająć stoły, krzesła, podest do tańca, fotografa, jakieś dekoracje(dużo będziemy robić sami ale wiadomo materiały, kwiaty nie są za darmo) itd? Czy któraś z Was organizowała takie przyjęcie i orientuje się w kosztach? Ślub odbędzie się na południu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od tego czy będziecie mieć orkiestrę około 3 tyś. fotograf + kamerzysta podobna cena. do tego musicie zamówić jedzenie owoce ciasta alkohole. suknia garnitur dodatki. szybciej w 15 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość37
podbijam, chętnie dowiedziałabym się czegoś w tym temacie. nasza lista gości opiewa na ledwie 35 osób, ale nie chcemy wesela z tańcami i orkiestrą, a z drugiej strony sam obiad w restauracji też niezbyt mi odpowiada. garden party i impreza z ogniskiem na świeżym powietrzu podobałaby mi się bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarepapepa
Moim zdaniem zmieścisz się w założonym budżecie. Piszesz, że ślub odbędzie się w południowej Polsce - moja koleżanka robiła tu wesele niedawno. Tutaj http://www.catering.hotelcoloseum.pl/oferta/wesela.html za talerzyk płaciła 130 zł, więc przy Twoich 25 osobach zamknęłabyś się w 4tys. za jedzenie, a jak wiadomo to potrawy i alkohol wychodzi najdrożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję to taki namiot wynajmiesz za 1000 zł. Nie mam pojęcia jaki jest koszt wypożyczenia stołów i krzeseł Zespół taki z niższej półki 2 000 Kamerzysta i fotograf też tańsi 2 000 Kościół niby co łaska ale nie mniej niż 500 :) do tego wystrój, organista 200 zł to łącznie ok 1000 wynajem samochodu plus dekoracja namiotu bo tam też powinny być żywe kwiaty też ok 1 000 Strój dla młodego 1000 Strój dla młodej z fryzurą, makijażem, bytami ok 2 000 Katering ok 200 zł od osoby x 25 = 5 000 razem 15 000 Podałam najtańsze ceny i mniej więcej orientuję się bo jestem w trakcie organizacji wesela tylko na sali. Do tych kosztów dojdzie pewnie jeszcze ok 5 tys nieprzewidzianych wydatków jak zaproszenia, alkohol, napoje, paczki dla gości . Dodam że jestem ze śląska a tam jest w porównaniu do innych regionów drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland korg52
Catering 100 zł od osoby w tym 5 dań gorących napoje,owoce, wędliny, przystawki, surówki. Jedzenia wiecej niż w niejednym pseudo dworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g***o warte od chmurką a jak lunie , to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×