Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak krwawienia z odstawienia

Polecane posty

Gość gość

witam wszystkich proszę o radę , biorę naraję i dziś powinnam wziąść pierwszą tabletke a nie miałam w ogóle krwawienia dodam że w dniu ostatniej tabletki wzięłam antybiotyk bo byłam chora i teraz mam infekcje grzybiczą ale to przez antybiotyk i ten brak krwawienia nie wiem co robić brać dalej pigułkę czy czekać dla wyjaśnienia pytałam lekarkę kazała wziąć ale czy któraś miała podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam bo napisałam strasznie motając, ale jestem zdenerwowana, po prostu chciałam zapytać czy którejś z was się przytrafiło cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test ciążowy a jeśli będzie negatyw to bierz tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobię wieczorem choć wzięłam wszystkie pigułki bezbłędnie mniej więcej o tym samym czasie, więc ciąża jest mało prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to czemu nie bierzesz anty skoro uważasz że to nie ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu pierwszy raz przytrafił mi się ten brak krwawienia między opakowaniami i to mnie dziwi i niepokoi, bo odkąd je biore to fakt że słabsze ale krwawienie występowało zawsze a teraz nawet kropli nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego chciałabym wiedzieć czy ktoś miał podobnie czy to się zdarza tab. biorę od stycznia wcześniej też brałam ale tak nie miałam nigdy. fakt raz trafiło mi się słabiutkie plamienie ale było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny bo zwariuje zaraz napiszcie coś pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zdarzyć się brak krwawienia między przyjmowaniem tabletek, nawet 2 razy. przeczytałam o tym na jakiejś stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×