Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie o taką Polskę przelewali krew nasi przodkowie nie o taki moralny dzicz

Polecane posty

Gość gość
Tak gadali wszyscy na Jaruzelskiego a ten nasz terazniejszy rzad wcale nie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaruzelski przy tych burakach z PO to dzentelmen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o tak gnijący od środka rząd Polski walczyli nasi przodkowie nie o taki PeOwski gnijący moralnie rząd... nie o taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego rząd PO tak lekceważy sobie nielegalne działanie swoich członków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego PO tak się boi PiSu? czyżby dlatego, że PiS gdy był u władzy zaczął rozliczać brudy PO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co Ty mówisz, że PO nie boi się PiSu ??? nie słyszałeś o aferze taśmowej co tam MÓWIĄ ??? Wprost opublikował kolejne taśmy hańby polskiego rządu. Tym razem możemy usłyszeć, jak Sikorski planuje zaje*** PiS oraz zaskakujące wyznanie Nowaka na temat kupna przez Tuska poparcia Religi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEAL Rozmowa zbacza na temat kandydatury Danuty Hübner. - To był skandaliczny pomysł ze starą komuszką - zagaja Rostowski. - Niesympatyczną - przyznaje Sikorski. Panowie zgodnie narzekają na swoją koleżankę. Przyznanie jej pierwszego miejsca na liście w Warszawie Rostowski nazywa skandalem. Po chwili powraca temat dealu. Język polski przeplata się z angielskim. S: Żebym zrozumiał dobrze - proponujesz taki deal, jeśli ci pomogę być na pierwszym miejscu na liście gdzieś. R: W Warszawie. S: W Warszawie. R: Gdzieś to ja mam zagwarantowane. S: W Warszawie. Tego ci nie mogę obiecać. R: Nie obiecasz mi, że to załatwisz. S: Ale mogę ci obiecać, że cię poprę. Wtedy ty mi nie będziesz właził w komisji? [dłuższa cisza] S:Deal? R: Deal. S: No dobra, to jesteśmy po słowie. R: Słucham? S: Jesteśmy po słowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mediach prawicowych nie ma miejsca na bluźniercze spektakle, wulgarne i pełnych przemocy i fałszu jak w publicznych mediach za tv + tvn, onet, radio zet itp istnieje cenzura PO by o Bogu i Prawdzie emotowane było jak najmniej taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo od prawicy niedaleko juz do faszystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedaleko bo siedzą w rządzie obok PO - faszystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za rządów SLD i PIS nie było w Polsce takiej biedy i złodziejstwa. Taka prawda fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu zło w rządzie się tak rozpleniło jak wirus ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba głosować na mądrych ludzi a nie POwskie karaluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko PiS bo to jest Prawo i Sprawiedliwość a nie PO moralne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO boi się PiS jak diabeł święconej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe no dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej walkujecie ten temat? przecie wiadome ze nieotake Polske walczyli my ;) no coz,walesa sie okazal zdrajczykiem jak kazdy kto liznie troche kasy :) wystawil nam duupsko i tyle ! mamy teraz s****wo niemieckie na naszej polskiej ziemi ,sami Polacy wybrali potomka wermachtu na premiera ....zatem czego mozna sie spodziewac po takiej personie ktora chciala pomorze odzielic od Polski :) kochani Polacy :) podstwawowy blad jaki robicie to brak myslenia ! logiki oraz zanjomosci Historii -Polskiej walczylismy o Polske wolna ,mamy demokracje ktorej tak naprawde nie ma ! zadajcie sobie pytanie co dla wielu z was oznacza slowo demokracja ? Byc moze sie okaze ze wielu mylnie ja pojmuje :) Ja,osobiscie demokracji jako takiej nie lubie mowiac zwyczajnie :) Dla mnie demokracja kojazy sie jedynie z totalnym upadkiem wszelkaich wartosci i utrata zycia jednostki :) Jestem jednostka i nie mam zamiaru swojego jednostkowego zycia poswiecac dla idei demokracji ,bo ta nie przynosi zadnej przyjemnosci z zycia a zycie,kochani patrioci Polacy ,mamy tylko jedno ! Nie zapominajcie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szook na jedną kolację dwóch kolesi z afery taśmowej wydało: 1352,25 zł a pensją minimalną tacy POpaprańcy ustalają na: 1240 zł netto czyli na rękę i to ma przeciętnej rodzinie wystarczyć na CAŁY MIESIĄĆ !!! wszystkie opłaty i wyżywienie i życie przez miesiąc w rządzie za nasze pieniądze przejadają na jednej kolacji !!! za nasze pieniądze PODATNIKÓW To jest rozbój w biały dzień !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tak jak PO na goowno mówią perfumy i wciskają nam tą propagandę w tv :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecacie się jakimś obiadem na koszt podatnika, ale prawdziwe przekręty są na setki milionów których nie widzimy na oczy To kiedy będzie wreszcie ta benzyna PO 17 zeta za litr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o podniecanie ale o PRAWDĘ którą tusek pudruje propagandą w tv i naród to łyka jak pelikan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekręty pokazała afera taśmowa ale peowska sitwa robi zasłonę dymną i zajmują się g****e tym kto podsłuchał a nie jakie ich przestępstwa wyszły na jaw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie naród tylko ograniczone lemingi.Codziennie w TVN 24 dostają instrukcje podprogowe jak mają przez cały dzień myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny Kawał w związku z Aferą Korupcyjną i Manipulacjami Tuska: Wraca mąż do domu i zastaje w nim zapłakaną żonę, która pakuje w pośpiechu walizki. - Co robisz?! - pyta. - Odchodzę! Zdradziłeś mnie! - odpowiada żona i rzuca w niego plikiem zdjęć, na których widać jak uprawia on seks z kochanką. Mąż ze spokojem przegląda zdjęcia PO czym zwraca się do żony: - Kochanie, uspokój się! Wszystko się ułoży! Musimy tylko wyjaśnić kto te zdjęcia zrobił i dlaczego chce zniszczyć nasze małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durexnosexhahaha
tak,czytalam fajny :) i co dalej z tym szambem robimy ? bo pisanie nic nie zmienia, dalej jestesmy murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ich bandytów o to nie prosił. przez to tylko niepotrzebnie przedłużają agonie tego dzikiego narodku. i cierpienia i kłopoty Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakim "narodku" piszesz faszysto ? O jakiej Europie piszesz :) istnieje jakas? ten gnoj raczysz nazywac Europa? cierpienia czyje masz na mysli ? cierpisz hakenkrojcu ? to sie k*****a na nim powies :) skonczy sie twa niedola nieudaczniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska kurwa okradala sie zaqwsze wzajem. przed wojna te cwele zebraly od ludzi zloto na budowe luxtorped. ani luxtorped ani zlota tylko 6 mln ofiar i tylko dzieki Armii Czerwonej na ktora bydlo polaczkowe teraz pluje zyjecie , cwele rzekomo o polaczkowo walczacy nawet male dzieci w boj puszczaly. pedofile z ak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez ja ciebie nie rozumiem ! piszesz w jezyku polskim mieszkasz w polsce a nazywasz siebie samego polaczkiem ? oraz innymi epitetami obrzucasz swoja narodowosc?! wybacz facet ale k****a mac! ale jestes jakis zj********y w ch**jjj ! sam nie wiesz co bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem na szczescie polaczkiem. nie ublizaj mi polski cwelu od polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×