Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość1234

RODZICE

Polecane posty

Gość gość1234

Cześć. Mam 15 lat. Mama ( tata jest zagranicą ) nie pozwala mi na większość rzeczy( np. spotkania z kolegami ), przez co zaczęłam uciekać ze szkoły żeby się spotykać :/ . Powiedziałam jej o wszystkim i od tej pory uważa że ćpam albo coś piję, ponieważ zawsze jak przychodzę śpię. Śpię dlatego że często boli mnie głowa, czuje się zmęczona, ospała, oraz nie mam apetytu a nawet zdarza mi się zapominać o czym rozmawiałam :O. Bez wahania powiedziałam jej o wszystkim ale ta stwierdziła że musi porobić mi różne badania ( ale do tej pory nic ). Często chodziłam na imprezy z których wracałam ok. 3 rano przez co spałam do południa co wiąże się z następnymi problemami że " niby" piłam -_- . Znielubiłam rozmowy z nią a także z moją starszą siostrą ponieważ wynika z tego zawsze awantura. Zamknęłam się w sobie nawet przyjaciółce nic nie mówię :(. Wiem że wiele błędów popełniłam o których ona wie ( np. paliłam, piłam ) ale to było za czasów dawnych znajomych z którymi nie utrzymuje kontaktu. Teraz zakolegowałam się z normalnymi osobami ale ta oczywiście myśli że są tacy sami jak poprzednie znajomości. Nie wiem jak ją mogę przekonać że się zmieniłam na dobre :/ a także nie wiem jak mam z nią rozmawiać nawet jeśli nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Picie to jest jest błąd...

Oddałabym wiele za tych znajomych z którymi podobno piłaś

Normalnymi osobami? Xd

Picie to normalna rzecz

Sama skończyłam 13 lat i czasem na imprezach popijam.
Ale nie tyle żeby sobie niechcący zrobić dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×