Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem facetem i łysieję, to już koniec moich marzeń, planów i aspiracji,

Polecane posty

Gość do Wyłysiałyyy32
a ty bys chcial miec kobiete, ktora z przygodnym partnerem poszla wczesniej do lozka od razu i na dzien dobry mu pozwolila na anal, a sam bys musial czekac pare miesiecy na seks, przez ten czas udowadniajac ze masz wiele innych zalet, ktorych tamten facet nie musial w ogole miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyłysiałyyy32
shit happens to samo może się zdarzyć nawet przystojnemu modelowi. Ale to ze jesteś łysy nie oznacza ze tak być musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wyłysiałyyy32
widzisz, ja lysieje i na dodatek nie nadrabiam zyciowa zaradnoscia. wole biurowa prace, niz harowke, nie mam auta i prawa jazdy (na szczescie jestem jeszcze przed 30tka), najbardziej kocham muzyke i koncerty. wolalbym byc beztroskim przystojniakiem to niezobowiazujacego seksu, niestety natura umiescila mnie w skorze, ktora mnie uwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kocham tylko ,tych łysych mój najcudowniejszy męszczyzna jest łysy i ta łysinka mnie do niego przyciągnęła Jak miał czuprynkę nie był tak atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyłysiałyyy32
A ja bym wolał być milionerem ,nigdy nie chorować, żyć 200 lat. Ciesz się tym co masz, mogłeś się urodzić w somali i wtedy byś choya miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"widzisz, ja lysieje i na dodatek nie nadrabiam zyciowa zaradnoscia. wole biurowa prace, niz harowke, nie mam auta i prawa jazdy (na szczescie jestem jeszcze przed 30tka), najbardziej kocham muzyke i koncerty. wolalbym byc beztroskim przystojniakiem to niezobowiazujacego seksu, niestety natura umiescila mnie w skorze, ktora mnie uwiera." To ten, co nie chcę skończyć z szarą myszką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wyłysiałyyy32
nie istotne, kto. pragne milosci i zwiazku i co mi po tym, jak ani do zwiazku sie nie nadaje ani nie podniecam kobiet. kocham rock n rollowe zycie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyłysiałyyy32
Od kiedy rock n rollowe życie oznacza marudzenie jak baba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to spoko, kochaj się z życiem rock n rollowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wyłysiałyyy32
nie marudze, jest mi dobrze z tym. po prostu nie dzialam na kobiety. moglbym zaczac robic fizycznie, zeby wiecej zarabiac i tym imponowac kobietom, ale po co? natury sie tym nie oszuka. chcialbym sie zakochac i czuc sie pozadanym, ale pewnych rzeczy sie sie nie przeskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wyłysiałyyy32
za zlego czlowieka sie nie uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wyłysiałyyy32
a mlode dziewczyny tak juz maja, ze na wyglad strasznie patrza. niby potem dojrzeja, ale jak dziewczyna latala za lalusiami i dresikami z powodu wyglad jak byla mlodsza to niesmak i smrod zostaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają w dupie facetów bez wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak znajdę jakąś śliczną kobietę, to jak zauważy ten proces to w związku zaczną się kłótnie, problemy, szarpanina o wszystko, a ona sama będzie się zastanawiała nad odejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To se kup peruke i nie marudź. Ludzie mają gorsze ku*wa problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wyłysiałyyy32
moze i maja gorsze problemy, ale kazdy chce kochac i byc kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm ja jestem na etapie szukania dobrego dermatologa i zrobienia badan hormonow i wlosow.... potem bede szukal odpowiedniej drogi na leczenie. Obecnie stosuje gelacet, kupilem aloes i przymierzam sie do pokrzywy i olejkow eterycznych, ktore trzeba bedzie dodac do jakiegos sprawdzonego szamponu. Trzeba probowac.... tez myslalem o samobojstwie i gowno mi to dalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się w garść. Jesteś atrakcyjnym facetem, a sam robisz z siebie ofiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Ścinaj krótko włosy, tak żeby w miejscach gdzie masz włosy nie było odrostów dużo dłuższych niż w miejscach gdzie łysiejesz. Chodzi o to, żeby fryzura była jednolita. Co 2 miesiąca skracaj włosy o połowę i wszystko będzie OK. I pamiętaj że najważniejsza jest sylwetka. Codziennie rób po 100 brzuszków. Wszystko będzie OK. Jeszcze nie jedną laskę wyruchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek69
stary nie przejmuj tak bardzo tym, że włosy ci wypadają. Ja też borykałem się z tym problemem i żyję. Po prostu znalazłem w Internecie gabinet w którym leczone jest łysienie i pacjenci są z niego zadowoleni. Jedź do szczecina albo do Gorzowa wielkopolskiego i umów się na wizytę do doktor Afrykańskiej http://www.doktorafrykanska.pl/ Ja pół roku temu rozpocząłem u niej leczenie i jestem zadowolony z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowa dieta zbilansowana możesz zrobić podstawowe badania zależ co lekarz powie Mofologia krwi z rozmazem, Dermatolog od niskiego poziomu żelaza różne są powody, za dużo kawy..stres Zabieg kosmetyczny Mezoterapia skóry głowy To może być coś z tarczycą Jeżeli coś jest nie tak w środku to preparaty nie pomogą Przebadać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysiakiuwiezione
no sorry ale nie każdemu to pasuje. nie każdy ma takie proporcje i symetryczną twarz jak bruce willis. A w dzisiejszych czasach można je powstrzymać sposobami na każdą kieszen, poczytajcie se: https://opinie-o.pl/2018/05/28/zatrzymaj-lys ienie-5-faktow-i-mitow-o-gestych-i-zdrowych-wlosach/ dlatego dla mnie łysiejący facet to po prostu oznaka tego że nie dba o siebie, no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×