Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja nie pijam kawy

potrzeba miłości

Polecane posty

Gość ovechkin
każdy coś potrafi, w czymś jest dobry czymś się interesuje masz pewnie jakiś swój kącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i lepiej że nie lubisz gier-mogą za bardzo wciągnąć.A wracając do głównego tematu-niewątpliwie potrzebujesz Miłości-najbardziej wartościowa to ta ,wynikająca z głębi duszy-mam nadzieję że będzie Ci wkrótce dana i nie będzie tylko chwilą!!!! Pomimo ,że potrafi często sprawić duży ból, to daje nam jakiś sens w życiu,motywację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślenie-to dobrze,szaraki(komórki)w główce pracują-po jest głowa by myślała !!!Najlepiej pozytywnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
Jesteś młodszą osobą która jeszcze nie doświadczyła świata czy już starszą znudzoną życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro bzdury-to tylko seksu dziewczyno potrzebujesz.I dlatego tak myślisz !!! No i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
To może zacznij coś robić odnośnie tego znalezienie kogoś nie jest chyba takie trudne jest teraz tyle możliwości przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie !!! Sex jest super !!!-ale tylko z odpowiednim partnerem- o takiego ciężko,a jeszcze z miłości -kurcze ,przez tą lodówkę zapomniałem jak smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YUB
Jeśli szukasz, to może napisz coś o sobie.. Gdzie mieszkasz? Ile masz lat? kogo oczekujesz ? to są chyba dość istotne podstawy ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W supermarkecie mąż z żoną przechodzą obok stoiska z bielizną. Żona do męża widząc "stringi": - Kochanie, może kupiłbyś mi taką bieliznę? - Ależ skąd! d*pę masz jak kombajn i nie będzie to ładnie wyglądać! Wieczorem leżą razem w łóżku i mąż delikatnie sugeruje żonie, o co mu chodzi: - Może się troszkę popieścimy? No wiesz...? Żona: - Dla takiego jednego, małego kłosika nie będę kombajnu ur*******ć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę umykać lulu.Miłej spokojnej nocy życzę. CD.reanimacji-dzisiaj wieczorem,jak dam radę-może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie zajmę się twoim tyłkiem - płeć nie ma znaczenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam duzo pryszczy do depilcji w tymm miejscu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest misio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj na czatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×