Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

groszkowy kolor ścian, jase dębowe meble i ecru narożnik, jakie dodatki

Polecane posty

Gość gość

Pomalowałam pokój duży, nasłoneczniony na kolor groszkowy. Na opakowaniu ładnie wyglądał a teraz wydaje mi się ze jakoś tak za zielono. Chciałabym jakoś przełamać tą zieleń ale cięzko zdecydować mi się na dodatki. Może niebieski? Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga9090
A powiedz jaka to farba. Ja widziałam w sklepie podobny do takiego jak mówisz kolor zielona nadzieja. Tak jakby trochę podjaskrawić pełną, soczystą zieleń. To masz coś podobnego, bo niebieski do takiego to sobie średnio wyobrażam. Powiedz nam więcej jak masz, to my Ci podpowiemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz po prostu tutaj www.akcesoria.heban.pl gwarancuje Ci, ze cos znajdziesz, ja już wiele razy sama kupowalam tam wiele dodatkow i naprawde warto, kompletnie zmieniaja oblicze pokoju czy calego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żywy kolor trzeba zawsze zestawiac z kolorem stonowanym. Zielony z niebiski? Straszna wiocha będzie. ja bym proponowala czarne dodatki dla kontrastu do jasnych mebli i kanapy i stonowania groszkowości. oczywiście cięzko jest tak ogólnie doradzac, nie widząc rzeczywistych barw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam meble debowe od www.ludwikstyl.com/pl tyle, że ciemne i jasne sciany, takie ecru. Uważam, że to dobre połączenie i tak naprawdę każdy kolor do teog pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×