Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obróbka CNC

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o obróbkę CNC to śmiało mogę polecić firmę Zakłady Mechaniczne Kazimieruk, najlepsza firma z jaką przyszło mi współpracować w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony polecam Ci ZMK Kazimieruk. Bardzo dobra i profesjonalna firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opiniami o Kazimieruku. Kumpel mi polecił i teraz mam wreszcie porządne części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi i takie usługi to ja mogę polecić firmę www.miemar.pl. MieMar zakład produkcji elementów maszyn i konstrukcji stalowych od wielu lat zajmuje się obróbką metali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde dużo komentarzy o tym Kazimieruku, chyba skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZMK Kazimieruk zrobi ci to w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakłady mechaniczne Kazimieruk - najlepsza obróbka skrawaniem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HubertM

Jeżeli także myślicie o zmianie bądź zakupie nowego sprzętu to my korzystamy z  frezarek oraz tokarek od producenta TBI i jak najbardziej mogę polecić jeżeli chcesz postawić na porządny sprzęt, który wyróżnia się dobrą wydajnością oraz rzadko pojawiającymi się awariami. Do tego dbają także o serwis, dostawę części wymiennych oraz odpowiednio dopasowane oprogramowanie więc z nimi problemów nie mamy żadnych a produkcja elementów idzie bardzo dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która działa w tym obszarze. Ja mogę Ci polecić firmę Wiór Płyt z Wyszkowa. U mnie robili oni meble pod wymiar, ale wiem że też oferują usługi CNC 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joly

ja ci polecam http://akrostal.pl praca bardzo dokładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek879

Dużo usług w tym zakresie oferuje firma https://bearmet.pl warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waltersky

Ja korzystam z usług firmy Kazimieruk i dotychczasowa współpraca układa się bez zarzutu. Wywiązują się z wszystkich prac tak jak było to umawiane przed zleceniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poszukiwałbyś sprawdzonego serwisu maszyn CNC, możesz sprawdzić ofertę firmy www.serwiscnc.katowice.pl. Korzystałam z ich usług w ubiegłym roku przy okazji montażu nowych maszyn w hali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam w tych kwestiach usługi firmy www.cnc24.pl. Fachowo zajmują się wykonywaniem detali z zakresu: toczenia, frezowania, szlifowania, wytaczania, dłutowania, drążenia,hartowania i nawęglania. Solidni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szukacie dobrych specjalistów od obróbki CNC  którzy nie przesadzają z cenami to sprawdźcie sobie POM Sztum z woj. pomorskiego. Firma mega fachowa i solidna. My jesteśmy bardzo zadowoleni, ze na nich właśnie trafiliśmy, 100% profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokar
1 minutę temu, wardakd napisał:

Jak szukacie dobrych specjalistów od obróbki CNC  którzy nie przesadzają z cenami to sprawdźcie sobie POM Sztum z woj. pomorskiego. Firma mega fachowa i solidna. My jesteśmy bardzo zadowoleni, ze na nich właśnie trafiliśmy, 100% profesjonalizmu.

Nie szukamy i wypieprzaj spamerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinc

ZMK Kazimieruk. Wielokrotnie z nimi współpracowaliśmy, za każdym razem wykonała zamówienie zgodnie z ustaleniami. Normalne ceny, a jeśli chodzi o jakość elementów, to nigdy mnie nie zawiedli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weron

ZMK Kazimieruk kompleksowa oferta i normalne ceny. Polecam, bo można się z nimi dobrze dogadać i są bardzo terminowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajtenka

Niedaleko w Chorzowie w zakładzie Metaloskraw mają najnowocześniejszy park maszynowy w Polsce więc wszystko w zakresie obrobki cnc idzie szybciej i taniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian7

BearMET - dobra firma od CNC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzes

W Zakładzie Mechanicznym Kazimierczuk ceny są naprawdę przyzwoite. Usługi również wykonywane profesjonalnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanterkarmen

Frezowanie i toczenie CNC to najczęstsze usługi z jakich korzystam w pracy dlatego współpracuję z firmą www.metaloskraw.pl która posiada nowoczesne zaplecze do takiego rodzaju obróbki metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Polecam firmę Cutting Edge z Warszawy. Młoda firma, panowie bardzo przykładają się do wykonywanych części. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechanik

ironcad daje możliwość eksportowania projektu bezpośrednio na maszyny cnc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×