Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krótkoterminowa

50 dni

Polecane posty

Gość krótkoterminowa

Postanowiłam zadbać o siebie wyjątkowo starannie przez 50 dni, potem urlop :) Zaczęłam już w poniedziałek od zmiany diety na zdrową i niskokaloryczną. Bez słodyczy, za to z wielką ilością warzyw. No i trochę mniej. Jakieś herbatki, zero alkoholu. Waga startowa 72,7. Już czuję się lepiej, od nowego tygodnia dołączę trochę ruchu. Ile mogę schudnąć? A niech będzie tylko 5 kilogramów. Wzmocnię mięśnie, poprawię kondycję skóry i może wyniki krwi bo cholesterol ostatnio mi wyskoczył ponad normę. Jeśli ktoś zechce się dołączyć zapraszam. Jeśli kogoś inteteruje taka akcja zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jakieś 20 do zgubienia nie wiem czy warto się podczepiać też jadę na urlop w sierpniu i nie mogę sie w kostium zmieścić. zastanawia mnie Twj pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tylko 5kg ale wg mnie az bo te ostatnie kg nie chca schodzic dzis zjadlam owsianke na wodzie z jabłkiem i suszona zurawina z slodyczy to tylko baton z ziarnami , tak na przekaske i chce jesc 5 razy dziennie mniejsze porcje staram sie tez w tym nie laczyc bialka i wegli w 1 posilku , ale to nie ze za kazdym razem . czasem zrobie wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika 0
dodam jeszcze ( i zrobie nika :)) , ze bardziej mi zalezy na cm w pasie aby bylo kilkanasie mniej niz na kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoterminowa
Trochę żałuję, że nie obmierzyłam się przed akcją, naprawdę byłam/jestem/ rozlazła.;) w sumie nie ma jeszcze wielkich efektów, chyba to zrobię. Od poniedziałku będę się też gimnastykować ze 45 minut dziennie. Gdyym tak jak Ty miała tylko te 5 kilo postawiłabym może na sam ruch, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika 0
ruchu mam duzo ale moj brzuch nie znika, mam problem z kregosłupem, wiec duzo nie cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoterminowa
Ja może nie mam problemu z brzuche, bo jeśli chudnę to właśnie w talii spada mi najpierw i raczej mam dość płaski brzuch. \Tylko dzisiaj nie wiem jajk sprawy poprowadzić, bo właśnie zjadłam trochę schabu duszonego z pieczarkami, bez sensu... Na szczęście bez węgli, znalazłam w szafce herbatkę Figura detox, zaparze cały dzbanek:D Mika, rozumiem, że walczymy razem, a od jakiej wagi zaczęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Mogę się przyłączyć do Was? Mam do zgubienia 10 kg.... Obecna waga +- 75 kg :( W połowie sierpnia jadę na urlop i chciałabym do tego czasu dobrze czuć się w swoim ciele :) Mój plan- 5 lekkich posiłków do 1300 kcal + ćwiczenia głównie rower+skalpel Ogólnie miałam zacząć dietować po 10 lipca, bo mam obronę, ale nie ma co czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjdjk
to ja z wami ! waga 70 kg cel 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dołączam. podoba mi się program 50 dni zamiast nieokreślonego odchudzania. można nawet podjąć rywalizacje. taką pozytywną. zaczynam z Wami!!! od jutra! i odliczam tylko 50 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdjk
a ile wazysz do jakiego wzrostu? ja mam 178 co mnie ratuje bo szczuplej wygladam :) nie chce byc bardzo chuda kiedys bylam jako nastolatka wazylam 52 kg. wole byc kobieca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem niższa. niestety wyglądam atletyczną chociaż kiedyś było nieźle. czas powrócić do dawnych wymiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoterminowa
Jestem:) Witam Nowe Dziewczyny i spieszę donieść, że pogrzeszyłam trochę w weekend:) Od jutra ze zdwojoną siłą zabieram się za dietowanie. No i jak wspominałam zacznę sie ruszać. Przyszedł też czas na ustalenie pór posiłków: co 3 godziny trzy główne i dwa drobne. Obmierzyłam się też i jutro ważenie. Jeden tydzień za mną. Tyle. A jak tam u Was? Jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdjk
u mnie 1/50 zaliczone :) wyszlo 1500 bardzo zdrowych kalorii i wycieczka rowerowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeżarło mi posta:) Gratuluję 1/50 to już coś. Kiedyś podczytywałam temat i podobała mi się dziewczyna, bo miała wiedzę i skupiała się na budowaniu mięśni. Jakimś cudem znalazłam, trochę wiedzy tam jest, może któraś z Was zechce zajrzeć, parę stron http://f.kafeteria.pl/temat/dieta-4-hours-body-p_5806954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoterminowa
to ja wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoterminowa
rano ważenie: 71 czyli1,7 w pierwszym tygodniu spadło. Głowy nie urywa ale nie jest źle:) rano kawa z mlekiem i słodzikiem/stewia/ śniadanie sałata lodowa z warzywami i olejem lnianym II śniadanie to samo+kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyglobaa
Hej Dziewczyny:) Dziś pierwszy dzień prawdziwego dietowania :) ćwiczeń zero, ale tak bedzie do 9 lipca, czyli do mojej obrony.... damy radę :) 1/50 na 3+ jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj sama siebie zaskoczyłam: wyciągnęłam po kilku latach wioślarz a i dalam sobie w kość przez pół godziny. tak się umeczylam, ze nawy kolacji nie mogłam zjeść , tylko jogurt 0% rano na wadze spadek powyżej oczekiwań. wiem, ze nie powinnam się ważyć w tygodniu ale skoro to takie przyjemne... dziś 9/50. na śnidanie I i II zieleni na z olejem lnianym około 300 gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry za błędy, z tel. pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoterminowa
wyżej ja autorka bez logowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoterminowa
10/50 stanęlam dziś na wadze i znów było miło:) śniadanie tak jak wczoraj. na obiad będzie gulasz z indyka z warzywami malo ziemniaków. kupilam morwe biała, ciekawe jak zadziała. wczoraj się nie ruszałam bo j bez tego byłam padnieta. założyła dzisstanik, który był za mały, od biedy może być. Dziewczyny piszcie, dajecie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoterminowa
widzę, że już sama ze sobą piszę? :( Może mi się tylko zdaje... Pół godziny wioseł zaliczyłam. czuję jak pracują podczas ćwiczeń mięśnie brzucha, pośladków, uda, ramiona i łydki:) Obiad był dobry, mniejsza porcja niż kiedyś. Teraz zmiksowałam 400gramów truskawek i 125 gramów jogurtu. taka kolacja. do wypicia czeka podwójna herbata "Cholesterol", wspominałam już, że wyskoczyłam z tym ponad normę. Widzę już pierwsze zmiany w sylwetce, jakaś bardziej ubita się robię i ciut mniejsza. Przynajmniej tak mi się zdaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorska
Ja nie mam tyle motywacji, żeby byc na diecie aż 50 dni. Zostało mi już tylko 4 dni do zakonczenia trzytygodniowej diety last minute. Cwiczę nieregularnie, zależy od chęci, bardziej skupiłam się na programie żywieniowym, który oferuje strona www.sklepdiety.pl :) I tego się trzymam - jem 4 określone posiłki dziennie i chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyglobaa
krótkoterminowa, jestem i ja ale na pół gwizdka... bardzo ciężko jest mi połączyć pracę, z nauką i dietą...tym bardziej, że nosi mnie na słodkie teraz. Mój koszmar skończy się w środę i wtedy na 100% będę mogła się do Ciebie przyłączyć.... Będę starać się pisać codziennie, ale jak wpadne w rytm nauki, to może być ciężko. Waga spada pomału dziś na liczniku 74,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoterminowa
Cześć:) dobrze, że jesteś. u mnie 10 dni minęło i 3kilogramy poszły! jak Miło widzieć 6 z przodu na wadze. ucz się ucz, wiem że trudno mieć tyle na głowie i jeszcze liczyć kal. Ile masz wzrostu? Ja164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyglobaa
167 cm :) jeszcze troszkę i koniec nauki ;) Jak się trzymasz? Piękna pogoda zachęca do aktywności na dworze, a ja w książkach :( Na dodatek mam mieszkanie na poddaszu, wiec mam strasznie gorąco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...leże, wiatrak szaleje, rolety opuszczone. Trzymam się: dzisiaj zrobię sobie dzień bez węglowodanów. na razie zjadłam jajecznice z 3 jaj bez pieczywa i kawka dopijam. przy tym wzroście masz prawo ważyć ciut więcej, laska z Ciebie będzie za parę dni:) trochę Ci tej nauki zazdroszczę heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkoterminowa
zawsze zapomnę się podpisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy miod do slodzenia jest okey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×