Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssdasaddsads

Czemu to tak boli....

Polecane posty

Gość ssdasaddsads

Czy kiedyś przestanie? Nie jesteśmy razem od grudnia, potem próbowałam naprawić, więc ostatecznie spotykać się przestaliśmy w lutym. Minęło już tyle czasu, a moja rana jest nadal tak świeża :( Kocham go bardzo, choć nie dałam mu tego odczuć kiedy byliśmy razem - myślał, że nie jestem nim specjalnie zainteresowana. To największa kara, jaka mogła mnie spotkać. Nie ma dnia, żebym o nim nie myślała. Za każdym razem kiedy spotkam się z jakimś facetem myślę sobie "fajny, ale w końcu to nie ON"... Czasami jest lepiej, czasami gorzej - pisząc to jestem cała we łzach, choć przy innych udaję, że wszystko ze mną ok. Czy to kiedykolwiek minie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już ponad rok żyje w takim stanie i co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kocham go bardzo, choć nie dałam mu tego odczuć kiedy byliśmy razem - myślał, że nie jestem nim specjalnie zainteresowana. " Lubisz gierki, kobieto. Nie każdy daje się na nie złapać. Nie jesteście już razem, i to jest najlepsze co mogło was spotkać. Nie ironizuję, taka jest prawda. Ty z nim byłaś, ale nie dałaś mu odczuć, że ci na nim zależy. Teraz wymyślasz sobie, że go kochasz. To przecież śmieszne. Zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak, nie masz czegoś - płaczesz. Żałosne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdasaddsads
Nie znasz mnie, a tak łatwo przychodzi Ci oceniać, ciekawe. Widać wiesz o mnie więcej niż ja o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie muszę cię znać, w zupełności wystarcza mi to, co napisałaś. Ty o sobie wiesz tylko tyle, że bawiłaś się jego uczuciem, ale masz nadzieję, że on wróci mimo wszystko. Rozpacz nad rozlanym mlekiem jest wskazana, kiedy wylało się niewiele, ale u ciebie nie ma nawet odrobiny tego płynu. Nie potrafisz sobie uzmysłowić jednej podstawowej prawdy: nigdy nie należy drwić z czyichś uczuć bo te uczucia, zadrwią z ciebie. I masz to, co chciałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdasaddsads
Tak jak pisałam wcześniej - nie znasz mnie. Nie bawiłam się niczyimi uczuciami, ale domyślam się, że wygodnie jest przypisać sobie najprostszy scenariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie dałam mu odczuć, kiedy byliśmy razem" - co ty bredzisz? Jesteś manipulatorką, ale mnie nie wkręcaj w swoja grę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochałaś go, kiedy z nim byłaś, a teraz kochasz ? :D Nie bądź pajacem, kobieto ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×