Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak wyglądają pokoje waszych dzieci?

Polecane posty

Gość gość
U mnie na razie pustawo, bo dopiero się wprowadziliśmy i jeszcze się meblujemy. Na razie beton na ścianach, czarne deski na podłodze, 2 granatowe łóżka Busunge z Ikei (mam 2 chłopaków rok po roku), pościel w romby Follow the Fox, granatowy materiałowy kabel Kolorowe Kable z koralikami Sattra z Ikei i gołą żarówką, czarna roleta zaciemniająca Tupplur z Ikei (do drzemek), na parapecie głośnik bluetooth JBL do białego szumu (do spania), zabrane czasowo od stołu z dużego pokoju czarne krzesło Klarup z Jysku z czarną poduszką H&M Home z napisem 'have a nice day' (to dla mnie do czytania bajek wieczorem) i wrzucona czasowo czarna spacerówka ABC Design Zoom (graciła przedpokój). Na razie tyle. Zabawki są wwalone do dużego pokoju, w dziecięcym chłopaki tylko śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor wpływa na nastrój. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór kolorów aranżując wnętrze, szczególnie dla swojej pociechy. U dziecka w pewnym okresie precyzują się po woli zainteresowania i pasje. Warto zwrócić na to uwagę i przygotować coś co sprawi mu wielką radość :) Np. plakaty, grafitti z ulubioną postacią czy np. ściany w ulubionym kolorze. Dzieci mają czasem swoje ulubione barwy i wzory. Jak wybierać kolory?. Są dwa sposoby łączenia barw: 1. Kontrastowo: np. aksamitny burgund/muślinowy turkus, czerwień flamenco/lawendowy welwet. 2. Komplementarnie: np. satynowy wrzos/batystowy fiolet, karmelowy zamsz/ odwaga. Trzeba pamiętać, tylko, że jasne kolory sprawdzą się idealnie przy małych, ciemnych pomieszczeniach, a ciemne i wyraziste przy większych, z lepszym dostępem do światła dziennego. A co powiesz na coś takiego? https://www.youtube.com/watch?v=1TQfRvy7Jb0 Może się zainspirujesz :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej corki lat 19 pokoj eyglada jak po ataku ISIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka_mlyn
Ja miałam podobny problem i myślę, że znalazłam złoty środek, ponieważ suma sumarum urządziłam pokoik dziecka w stylu skandynawskim i wybrałam meble marki TIMOORE (SĄ SUPER!) http://www.timoore.eu/lozka-dla-dzieci.html ale dobrałam u nich tapicrkę w pastelach: róż, lila, szarości i naprawdę wygląda to super :) pokój rzeczywiście wygląda na dziecinny, a jednak z klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u dziecka mam tapete ktora kupilam u www.krainabarw.com poelcam, w fajnej cenie i bardzo praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma nowoczesny wystrój pokoju, ostatnio sama sobie wybrała okazały zegar zegary-jvd.pl/product-zul-35632-Zegar-scienny-JVD-HT071.html Całkiem mi się podoba, na pewno przykuwa uwagę. Teraz duże zegary są na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polasz
Nasz syn wybrał meble z kolekcji MIX z agaty z motywem hip hop, początkowo była sceptycznie nastawiona do jego pomysłu, ale jak meble przyszły do domu to okazały sie bardzo pakowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotuuna
Pokój mojego dziecka jest bardzo oryginalnie urządzony, bo na wzór Alicji z Krainy Czarów, którą jest zafascynowana. To dało nam pomysł, jak powinien wyglądać. Potem pozostało już szukanie firmy i tak trafiliśmy na www.barste.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponczo z bohaterem bajki Dobry Dinosaur jest świetne kiedy wychodzimy na basen lub po kąpieli dla dziecka. Może być wyeksponowane w pokoju. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały okrągły stoliczek dopasuje się do każdego pokoiku dziecięcego. Można na nim budować wieże z klocków lub oglądać książeczki. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka firma jak Mebel Partner ( www.mebel-partner.pl ). Warto u nich na stronie poszukać. Mają sporo asortymentu – meble do salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego. Ja tutaj bardzo fajne hokery do swojej knajpy zamawiałem. Dobry kontakt, długo mi na meble nie kazali czekać, cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki spam - rzygac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre oferty mają w salonie online na www.mebel-partner.pl Całą sypialnię i pokój dziecięcy mamy w domu ich meblami obstawione. Dobra jakość, niskie ceny i projekty, które nie są szablonowe. Jak ktoś myśli o urządzeniu mieszkania – po swojemu, to tutaj znajdzie właśnie takie, oryginalne, dopasowane meble, a nie typową taśmówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loklo
Warto pokolorować ściany na jasne i ciepłe kolory a do tego zainwestować w dekoracje http://www.lamalu.pl/dekoracje , kolorowe motylki, lampki nocne. W sklepie lamalu warto zakupić akcesoria zabawki etc ponieważ nie są drogie a bardzo dobrej jakości jest ich wykonanie :) Ktoś już może kupował? Ja uwielbiam takie kolorowe dodatki, dziecięcy pokój jest wtedy taki wesoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmato nie licz że któraś z nas bedzie wchodzić na te spamy. Nie jesteśmy głupia. Jak można być taką szmatą i tak roz******lać zwykłe rozmowy między ludźmi. niedoczekanie twoje że ktoś ci da zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas pokój syna jest zrobiony w stylu podróżnika. Łóżko (piętrowe) jest w kształcie statku, można z niego zejść po linie. w centralnym miejscu na ścianie wisi taka wielka mapa http://eduart.eu/category/7/ gdzie syn zaznacza miejsca w których był. :) na jednej ścianie jest też fototapeta z krajobrazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga92
Dla mnie wybór mebli dla dziecka przede wszystkim opierał się o kwestię bezpieczeństwa a na drugim miejscu dopiero wyglądu. Dzięki https://www.meble-aldo.pl/ jak najbardziej udało mi się połączyć ze sobą te dwa elementy. Mają meble z Francji i Belgii, w bardzo ciekawej i różnorodnej stylistyce. Te dla dzieci są bardzo często wielofunkcyjne, można być w pełni spokojnym o bezpieczeństwo swojego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karola
Ja nie lubię zagraconych pokoi dziecięcych, zwłaszcza ze wszechobecne zabawki i tak wypełniają przestrzeń. Mojemu synowi urządzałam nowy pokój niedawno i postawiłam w nim tylko niezbędne meble, zostawiłam jak najwięcej przestrzeni. Jedynym 'wymysłem' jest pufa sako, którą syn bardzo chciał i teraz jestem mu wdzięczna w sumie za to bo sama lubię w nim przesiadywać :D Polecam nie tylko dzieciom ale także rodzicom:) zamawiałam na www.pufolandia.com.pl - dla zainteresowanych, sprawdzone i godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przy urządzaniu pokoju dziecka można sugerować się 10 zasadami, które przedstawiliśmy na blogu https://www.porta.com.pl/blog/post-186-roz-i-niebieski-to-sztampa-10-zasad-jak-stylowo-urzadzic-pokoj-dziecka.html . Ułatwią Państwu zadanie, bowiem dziecięcy pokój jest wymagający i bez wskazówek aranżacyjnych może być kłopot ze stworzeniem stylowego wnętrza, które spodoba się dziecku i które będzie wygodne także dla Państwa. Sugerujemy również, aby pozwolić maluchom na współdecydowanie o kolorach i dodatkach, by mogły poczuć, że liczą się Państwo z ich zdaniem. Pozdrawiam, Ekspert Porta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tusia
Moje mają bardzo minimalistycznie umeblowany pokój, duża szafa na ubrania, regał na pudełka z zabawkami, książeczki itp i łóżka + milion różnych zabawek dookoła :D Na biurka są za małe, jak przeglądają książeczki wystarczają im pufki sako i na razie nie potrzeba nic więcej. Jak ktoś jest zainteresowany polecam pufolandia.com.pl - mają duży wybór i bardzo solidne pufy, moje dzieci skaczą po nich jak po wyspach i nic im nie dolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaTalaśka
Mała ma coś do powiedzenia co do wystroju wnętrz? W tym wieku dziecko już ma swoje ulubione postacie z bajek. Może warto dodać jakieś dekoracje z tymi bohaterami. Powinniśmy na pierwszym miejscu pomyśleć o bezpieczeństwie, zabezpieczyć kontakty, usunąć ostre krawędzie itp. Jak wystroić pokój dziecka znajdą państwo na http://www.dekorja.pl/jak-urzadzic-pokoj-dziecka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniadobronieisie1231
Pokój mojej dziewczynki pomalowaliśmy na różowo. Trudno znaleźć było meble pod ten kolor, ale udało się. Na babydoro.pl mają niemal wszystko w tym kolorze. Pokoik teraz wygląda jak kraina królewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia83
W pokoju jest tylko to co niezbędne, szafa, stolik, 2 krzesełka, komoda, łóżko i mały tapczanik z ikea. Do tego trzy torby z ikae (duże niebieskie), w których są wszystkie zabawki, jak zabraknie będzie czwarta torba, to fajne bo szybko się do nich sprząta, torby rzucam na stolik i łóżko i mogę poodkurzać i ładnie podłogę umyć, sprawdzony patent :) http://jakpieknie.iblogger.org/pokoj_ucznia.html i zapomniałabym nie wieszajcie firanek do podłogi, u mnie kilka razy zostały zerwane, aż w końcu karnisz wyszedł ze ściany i się skończyło teraz są krótkie do parapetu rolety dz-noc i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×