Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na jakie studia pretendować z takimi wynikami

Polecane posty

Gość gość

Język polski 36% Język niemiecki - 32 % Matematyka - 30 % Ustne po polak 35%, niemiecki 30% Ja zapisałam się na pedagogikę, prywatna uczelnia, nie wiem oprócz tego na jakie inne studia mogłabym się udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, kolejny nauczyciel tuman ma uczyć dzieci :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takimi wynikami to chyba na studia nie bardzo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to ja się cały ogólniak nie uczyłam. Szkołę skończyłam na dostatecznych. Np. nauczycielki z wosu, fizyki, historii, geografii powiedziały że jeśli ktoś nie chce dostać 4 lub 5 a wystarczy mu 3 to musi pokazać tylko zeszyt i tak ze wszystkich przedmiotów a maturę zdałam fuksem. Rodzice namówili mnie bym zapisała się na prywatne studia, będę studiować zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wie, może dostaniesz jakoś dopuszczający na studiach :D :D :D chociaż na prywatne studia idą największe tępaki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollanka
Ja również uważam,że powinnaś iść na studia zaoczne. Znajdź pracę i studiując sama ocenisz czy jest to kierunek dla Ciebie. I nie martw się ponieważ znam wiele osób, które miały kiepskie oceny w liceum ale na studiach radzą sobie znakomicie. Jeśli interesuje CIę pedagogika to warto byłoby wybrać przyszłościową specjalizację ponieważ jest to dość szeroka dziedzina i niestety ale po wielu speckach jest spore bezrobocie. Niemniej bardzo interesującym kierunkiem jest gerontologia, którą obecnie można studiować na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Wiem ponieważ wybiera się na to moja siostra ;) Możesz sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×