Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pada i padać będzie. Co robić jutro z 4 latką?

Polecane posty

Gość gość

Co robić żeby w domu nie siedzieć i po deszczu nie łazić? Na basen mam karnet ale mała ma katar i boje się bo dwa dni temu miała gorączkę i delikatne objawy jelitówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob to samo co zawsze w niepogode , to chyba nie 1 dzien kiedy leje i jest chora ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest ktoś, kto nie śpi jeszcze o tej porze i mi podpowie coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dawno nie padało tak jak dziś lało, ale wczoraj na przykład padało cały dzień, jednak był to drobny deszczyk i świeciło przy tym słońce, więc jeździłyśmy na rowerze po parku -tam prawie nie padało;)Tam generalnie pół dnia spędziłyśmy, bo ciepło było:) Dziś jednak było tak szaro, mgliście i lało że cały dzień 7 godzin na sali zabaw byłyśmy. Jeśli jutro będzie tak brzydko to oczywiście mogę iść ponownie na jakąś salę zabaw, ale wolałabym już cos innego robić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbcie domek z koca i krzeseł bawcie sie w dom twoja corka niech bedzie mama a ty dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawy w domu już się nam znudziły W domu ma wszystko namioty, zamki, domki dla lalek... Taka sytuacja dzisiaj: Wchodzimy do galerii handlowej a tam sklep z zabawkami dla dzieci (Ja próbuje odwrócić jej uwagę ale jest za późno) Dziecko krzyczy zobacz mamusiu i pokazuje mi zabawkę która ma w domu-,,popatrz mamusiu taka sama''-no tak masz taką(uff) ,,Ale, ale...''(cholera zaczyna się myśle sobie) popatrz i wskazuje na inną zabawkę(kurcze myślę taką tez ma uff) patrze po tej wystawie i nie widzę niczego czego by nie miała (uff) szybko idziemy bo tu nic nie ma. W domu naprawdę nie mamy już co robić -myślę co jeszcze można robić innego żeby w domu nie siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu ma za dużo i dlatego jest nuda tyle ma zabawek i jej sie nudzi i musisz wymyslac jej zabawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zabawy w domu już się nam znudziły W domu ma wszystko namioty, zamki, domki dla lalek... Taka sytuacja dzisiaj: Wchodzimy do galerii handlowej a tam sklep z zabawkami dla dzieci (Ja próbuje odwrócić jej uwagę ale jest za późno) Dziecko krzyczy zobacz mamusiu i pokazuje mi zabawkę która ma w domu-,,popatrz mamusiu taka sama''-no tak masz taką(uff) ,,Ale, ale...''(cholera zaczyna się myśle sobie) popatrz i wskazuje na inną zabawkę(kurcze myślę taką tez ma uff) patrze po tej wystawie i nie widzę niczego czego by nie miała (uff) szybko idziemy bo tu nic nie ma. W domu naprawdę nie mamy już co robić -myślę co jeszcze można robić innego żeby w domu nie siedzieć... x x a cóż to za uff? czyżby gdyby nie miała zabawki to musiałabyś kupić? bo inaczej histeria? ona ma zabawki, ale nie umie się bawić. mój 4 letni syn też ma mnóstwo zabawek, ale potrafi usiąść i godzinę układać klocki czy puzzle. Co robimy w domu? spędzamy czas wspólnie, bawimy się w powtarzanie słów, wymyślanie zakończeń historyjek, czytamy, rysujemy, rozwiązujemy zagadki w zeszycie 4 latka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×