Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zabezpieczenie antykoncepcyjne u 43 latki.

Polecane posty

Gość gość

Lat mam jak powyżej,dwóch synów,18 i 14 lat. Pomiędzy porodami i po drugim używałam tabletek,a teraz od 5 lat zaprzestałam.Kochamy się regularnie 2-3 w tygodniu,jak to mówią, mąż zawsze uważał,nigdy natomiast nie patrzyliśmy czy to dni płodne czy nie.Ostatnio stwierdził,że w tym wieku nic nam nie grozi,bo to i mój wiek i jego,że na pewno jego sperma jest już bez wartości.Tak więc dochodzimy wspólnie do końca w ciiipce. W seksie mamy komfort ale ja mam jednak obawy,podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami w tym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku to chyba naprawdę możesz już sobie dać podwiązać jajowody i mieć całą antykoncepcję z bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Ty możesz zajść w ciążę głupia babo ! Będziesz mieć trzecie dzidzi a to wszystko z powodu bezmyślnosci! Dziwić się młodym siksą jak taka też głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"siksOM" jak już,oazo mądrości:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady,żadna z moich koleżanek w tym wieku nie zaszła w ciążę a na pewno nie wszystkie coś stosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regularny seks dwa trzy razy w tygodniu stwarza wieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze niz raz w miesiacu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz jak 16 co dopiero otwiera c**ę.W twoim wieku jeszcze może być ciążą.Catkaj sobie kołkiem a nie prąciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×