Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Silenc

Praca czy studia? DYLEMAT !!

Polecane posty

Gość Silenc

Otóż parę dni temu skończyłem szkołę i zdałem maturę. Wczoraj otrzymałem telefon z ofertą pracy w firmie transportowej, czyli w kierunku w którym ukończyłem technikum. Problem jest w tym, że praca jest stała. Myślałem, żeby iść na studia lecz praca by na to nie pozwalała. Myślałem również nad wyborem studiów zaocznych, lecz uczelnia w moim mieście prowadzi również zajęcia zaoczne jeden dzień w tygodniu (np. czwartek 11-12 i sobota). Nie wiem co teraz zrobić. Czy wybrać się na rozmowę wstępną z pracodawcą i zrezygnować ze studiów czy podjąć właśnie studia i jeśli będzie ciężko to zrezygnować i wtedy dopiero szukać pracy. Może macie jakieś propozycje co zrobić w tej sytuacji oraz ciekawi mnie co o tym sądzicie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz pracę i poszukaj na innej uczelni kierunku, żeby było w weekendy, na pewno znajdziesz coś. nie musi byc twój wymarzony kierunek, może byc podobny jakiś. a z jakich okolic jestes? i ile bys zarabiał? to ci napiszę, czy sie oopłaca finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do pracy zobacz czy ten zawód daje ci radość i czy pensja jest ok studiować można zawsze ale o prace ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silenc
Jestem z okolic Zielonej Góry. W kierunku logistyki najbliżej to jedynie Poznań. Nie wiem ile bym zarabiał, ponieważ jeśli się zgodzę to dopiero na rozmowę mnie umówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź na rozmowę, sprawdź w internecie ile mniej-więcej się zarabia w takich firmach, na takich stanowiskach, ludzie wypisuja na forach często i policz. Studia zaoczne w zależności od miasta kosztują 1500zł-2300zł za semestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×