Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja nie pijam kawy

witam chciałabym pogadać

Polecane posty

drodzy kafeterianie, witam was serdecznie. mój problem polega na tym że już osiem miesięcy się nie kochałam. niechce robić tego z kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz racje ze nie robisz tego z byle kim...warto czekac na odpowiedniego kandydata...a jak chcesz sobie ulzyc to zrob sobie palcowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palcówka nie sprawia mi przyjemności... hmm czyli muszę w ciąż tak żyć... jej i co tak do końca życia? nie mam szczególnych wymagań, chciałabym tylko żeby mnie wspierał, miał dobre warunki mieszkaniowe nie rewelacyjne lecz po prostu dobre a co do wyglądu to jestem bardziej krytyczna chciałabym brodacza szczupłego i dość wysokiego i koniecznie z poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wybawca musi być niezależny i tolerancyjny, pytam poważnie gdzie znajdę takiego pana wiek nie ma znaczenia choć nie ukrywam że wole młodszych tak koło 25 lat było by spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubie mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj na czatach.jest tam duzo roznych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pikuś
No to kiszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodobało mi się "brodacza szczupłego" :) mało facetów jest teraz brodaczami, albo jak akurat poznasz to nie będzie brody, i co wtedy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie chcesz znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 25 to już się nie mieszczę :D Mam 33 lata, choć nie ukrywam że dbam o formę więc nie ustępuję młodszej generacji w niczym :D Portali randkowych raczej nie polecam, przeważnie pełno tam osób, które szukają łatwej znajomości, raczej bez cienia ekscytacji czy tego typu wyższych wrażeń, o jakimś wsparciu emocjonalnym nie wspominając. Więc raczej jakieś fora gdzie się ludzie mogą szczerze poznać, bez ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wymagania nie są takie ważne zresztą miesiąc czasu i jest broda... szczupły też nie musi być chodzi o to że niechce być sama całe życie...chce kochać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj ogloszenie i bedziesz miala w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się poddałam nic na siłę życie samo zweryfikuje jeśli mam być jeszcze z kimś to będę jeśli nie trudno:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz trzeba szukać, próbować, kombinować, na przykład ktoś kto przechodzi w sklepie może być tym "kimś", który jest Tobie pisany. Z miłością to nie jest taka prosta akcja, jak się zakochasz, to może z drugiej strony nie wypalić, ale gdy trafisz drugą połowę, to zaiskrzy jak z automatu i zapomnicie o świecie ;) Wystarczy się otworzyć na nowe znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe miło z twojej strony dziękuję za zaproszenie niestety obowiązki ,praca troszkę ograniczają mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnym wypadku fotka :P Najpierw osobowość, potem jak coś zaiskrzy, dotlenicie się swoimi charakterami to przyjdzie czas na foty ;) Może nawet w realu sobie je dacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozgladaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam na czacie fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koke
Internet jak każde normalne miejsce, nadaje się do zawiązywania znajomości. Nierzadko fajnie to się rozwija, bywają z tego związki, relacje na dobre i złe, fantastyczne przyjaźnie. Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×