Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co kupić na różnych tygodniach różnych kuchni w markecie ?

Polecane posty

Gość gość

jutro idę na zakupy, są tam rzeczy z różnych tygodni: tydzień meksykański, brytyjski itd. ktoś coś z tego kupił dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co? teraz jest tyle pysznych sezonowych polskich produktów, czy to warto? zwykle to są wysoko przetworzone i konserwowane produkty, na dodatek wcale nie są tanie lepiej idź na lokalny bazar - i będzie to smaczniejsze i zdrowsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem polskie produkty codziennie od lat, chcę czasem spróbować czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej potraktowałabym taką promocję jako inspirację do ugotowania czegoś z danej kuchni regionalnej. Te produkty z promocji faktycznie nie są najlepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze, ale żeby coś ugotować, to też coś muszę kupić, wasze rady zwiastują chyba koniec rozwoju ewolucji rodzaju ludzkiego i początek cofania się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz kupować gotowego sosu, gotowych ciastek, gotowego deseru, gotowej mieszanki przyprawowej, gotowej pity z nadzieniem, gotowych pierożków, gotowej pizzy itd, a takie rzeczy właśnie sprzedają w trakcie tygodnia kuchni jakiejś tam - to wszystko jest żywność konserwowana, przetworzona i niezdrowa, zresztą sama poczytaj skład tych produktów zamiast tego znajdź przepis na daną potrawę i zrób w domu sama, na pewno będzie i smaczniej i zdrowiej sorry, ja nie piszę tego złośliwie, takie jest moje zdanie o tych marnych promocjach a pichcić uwielbiam i różne cuda z różnych krajów już wypróbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są rzeczy, których nie da się zrobić w domu. Skąd mam też wiedzieć co mam gotować, skoro nie wiem jak i czy mi to smakuje w ogóle, ani, zacznijmy od tego, co w ogóle mam gotować :). Poza tym nie sądzę, że to takie łatwe przyrządzić nieznane potrawy i chcę ich tylko spróbować, nie ur******** całą linie produkcyjną od szukana potem kupowania składników, stania w kuchni, gotowaniem całego tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu dobrze pisał. Nie spróbujesz prawdziwej regionalnej kuchni kupując na promocji w markecie gotowe dania. To są zawsze swego rodzaju substytuty, produkty robione na wzór, stworzone do wygodnego transportu i handlu, wypełnione chemią. To tak jak dać komuś w Azji mrożone pierogi ruskie i do tego żurek z paczki . Czy takie jedzenie da mu wyobrażenie o smaku polskiej kuchni? Weź przykładową potrawę z takiej promocji supermarketowej jako inspirację, jak ktoś już napisał wyżej, potem znajdź przepis i zrób w domu. To nie jest wiedza tajemna, to nie jest coś wyjątkowo trudnego. Gotowanie akurat na takim poziomie, jak nasze, czy to kuchnia włoska, amerykańska, francuska, chińska czy inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. a chipsy, sery, soki i takie rzeczy, których się nie gotuje. ktoś coś kupuje i mi wskaże, poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×