Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość astarenka45

Jaki kupić telewizor

Polecane posty

Gość astarenka45

Czy ktoś z Was ma troche doświadczenia w telewizorach? Zastanawiam się jaki kupić . Cena tak do max 2000 zł Wygląd oczywiście się liczy - raczej grube ramki odpadają Wielkość ok 32 cale ponieważ mam niewielki pokoik i jednak taka będzie najlepsza. Mam na oku ten: http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/9857521 Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam doświadczenie w robieniu minety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astarenka45
Zrób mi ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny telewizor ale nie wiem czy ma złącze USB jak nie to dla mnie by odpadał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę. że wejście USB jest bardzo istotne, tak samo podłączenie do internetu, ewentualnie smart TV i te nowe, świetne piloty których można używać jak myszki na komputerze. Ja ostatnio zakupiłem 49 calowy LG i jestem bardzo zadowolony. Szukaj czegoś z funkcjami, które podałem Pozdrawiam, jacek_olek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za taką kasę to możesz kupić np. LG 32LB650V . Kosztuje około 1,7 tys. A ma smart tv (z webOs bardzo upraszczającym obsługę telewizora, lg store), 3D, niezłe MCI (ważne przy filmach akcji, zapewnia płynność obrazu), wifi, hdmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 2k znajdziesz już telewizor z funkcją Smart TV ( Wi-Fi, możliwość podłączenie klawiatury i myszy itp.) Warto zwrócić uwagę na częstotliwość odświeżenia ekranu, im więcej tym lepiej. Dobra seria to Sony KDL lub też modele Samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jorko432
Wiesz co, za telewizor nie trzeba rzeczywiście dużo płacić, ponieważ producent Manta oferuję fajne modele za nieduże pieniądze. Jednym z przykładów jest MANTA LED5003 https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-manta-led5003 który został wyposażony w 3 gniazda HDMI, do tego rozdzielczość obrazu Full HD 1080p 1920 x 1080 i został doposażony w system Dolby Digital, dzięki któremu dźwięk jest jeszcze lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci zaproponował takiego Samsunga https://www.al.to/p/391251-telewizor-32-i-mniejszy-samsung-ue32m5502.html bo po pierwsze jest sporo tańszy, ma owe 32" w rozdzielczości FullHD, Smart TV, łączy się przez wifi i BT, ma 3 wejścia HDMI i 2 wejścia USB a do tego bardzo elegancki wygląd z wąską ramką. No i jak coś można go powiesić na ścianie. Obraz jest bardzo głęboki a barwy nasycone. Myślę, że jest naprawdę świetny i by Ci się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a patrzyłeś na media expert ? taki wybór jak u nich to mało gdzie można znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie sprawdz media expert, a jak juz kupisz to wypelnij ankiete bo mozna zgarnać 750zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ankiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujesz cokolwiek, wypełniasz w necie i bierzesz udział w losowaniu. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej przejść się w jakiś weekend do sklepów typu Saturn, Media, etc. i popytać promotorów o konkretne telewizory. Zebrać informacje, a później samemu zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pratt

Tylko 4k! sprawdź sobie tutaj ciekawe modele https://www.tophifi.pl/aktualnosci/jaki-telewizor-4k-ultra-hd-kupic fajnie jakby miał też android tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoko
Dnia 1.12.2018 o 13:56, Gość gość napisał:

Najlepiej przejść się w jakiś weekend do sklepów typu Saturn, Media, etc. i popytać promotorów o konkretne telewizory. Zebrać informacje, a później samemu zdecydować.

Najlepiej chyba ziomkow z ME pytac, bo zwykle najwiecej do powiedzenia maja z doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duua
Dnia 3.02.2019 o 19:46, Gość imoko napisał:

Najlepiej chyba ziomkow z ME pytac, bo zwykle najwiecej do powiedzenia maja z doswiadczenia

Tak, zgadzam się. W Media Expert w mojej ocenie pracują najlepsi fachowcy na poszczególnych działach, usługi są też na bardzo wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2019 o 23:41, Gość Duua napisał:

Tak, zgadzam się. W Media Expert w mojej ocenie pracują najlepsi fachowcy na poszczególnych działach, usługi są też na bardzo wysokim poziomie

Kupowałem w Media Expert 32 cale 2 lata temu i działa dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×