Gość gość Napisano Lipiec 2, 2014 Wczoraj jak byłam w mieście(mieszkam na wsi) widziałam ogłoszenie że poszukują osoby młodej do pracy w chińczyku. Pracował ktoś? Boje się że nie będę umiałą się z nimi dogadać. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach