Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rose225

Dieta i Ćwiczenia, kto ze mna

Polecane posty

Gość Rose225

Od wczoraj zaczęłam ćwiczyć, a dzisiaj zaczęłam swoja dietę, jednak nie chciałabym być z tym sama, czy któraś z was chciałaby się przyłączyć. Bardzo ciężko jest osiągnąć sukces bez wsparcia, dlatego proszę was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka990
Chętnie się przyłącze, ja także mam ten problem, którym jest brak wsparcia. Jakie ćwiczenia ty wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose225
Ja ćwiczę Mel B- 10 minutowy trening brzucha. Te ćwiczenia są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) ja tez zaczęłam od wczoraj. Napisz proszę, jaka diete stosujesz, ile ważysz, wymiary i ile masz lat:) Ja mam 21 lat Waga 60 kg Wzrost 164cm Chcę schudnąć 5 kg, ewentualnie poprawić swoją sylwetkę bo nie mam dobrze zarysowanych kształtów. Wszystko odkłada mi się na brzuchu, mam prawie zanik talii, jedynie co mnie ratuje to szerokie biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose225
Jak miło, że ktoś się zainteresował :) Ja mam 16 lat Wzrost 163 cm Waga 66 Ćwiczę Mel B - 10 minutowy trening brzucha, a dietę dostałam od koleżanki mojej mamy, która dostała ją od dietetyka i schudła w miesiąc 7 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałm ćw z Mel B, ale u mnie wyglądało to tak,że przy końcu nie dawałam rady, kładłam się na macie i leżałam ze 30 min. Zero motywacji.. z tą dietą uważaj trochę bo jestes młoda kobietą, a mam Twojej koleżanki prowadzi zupełnie inny tryb życia i ma inne zapotrzebowania. Musimy wytrwać :) Wczoraj ćwiczyłam, dzisiaj też będę:) Do dzieła dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kg chcesz zrzucić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose225
Ja się tylko wzoruje na tej diecie, bo ja nie jestem w stanie zjeść tyle co ona jadła :P Co do ćwiczeń to ledwo, ledwo ale jakoś mi idzie :) A ty? Jaką masz dietę i ćwiczenia? :) + nie wierzę, że tylko my zaczynamy zmieniać swoje życie... halooo... jest tu ktoś prucz nas 2 ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose225
W sumie sama nie wiem... Chciałabym być zadowolona ze swojego wyglądu, nie wiem za ile kg to będzie Może 10 kg a może więcej ale te 10 kg na pewno chciałabym zrzucić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, dużo biegam (co drugi dzień ok. 8-9km), a z dietą to ciężko bo kocham słodycze i lubię dobrze zjeść. Jednak już tak od tygodnia hamuję się przed pochłonięciem dużej ilości jedzenia, staram się jeść lekko, w małych porcjach,ale za to częściej. Nie jem po godzinie 18, piję bardzo dużo wody :) Dodam tylko tyle,że szewc chodzi bez butów, moja siostra jest dietetyczką, ja sama studiuję fizjoterapię, więc z tymi ćwiczeniami powinnam nie mieć problemu, a jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose225
Hah...:D U mnie z bieganiem ciężko. Co prawda w szkole jestem najszybsza na krótki dystans ale nie lubię biegać :/ Ja za to z dietą nie mam problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tego się trzymaj ! :) Ja muszę zrobic pomiary w obwodzie uda, ramienia i talii, to jest najlepszy sposób na to aby zauważyć efekty. Po wysiłku fizycznym nigdy nie wchodź na wagę bo Twoje mięsnie będą obrzęknięte prze procesy metaboliczne komórek (tak w skrócie), najlepiej mierzyc obwody i co tydzień, dwa tygodnie sprawdzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose225
Muszę potem się zmierzyć, a teraz lecę bo wyjeżdżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udanej podróży :) Mam nadzieję,że do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose225
Dzienna porcja ćwiczeń za mną (co prawda nie dużo ale zawsze coś)- 10 minutowy trening brzucha z Mel B :D Wymiary: waga: 66 wzrost:163 cm łydka-36 udo-57 biodra-95 brzuch (na wys pępka)-68 pod biustem-84 biust-95 szyja-33 biceps- 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×