Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozwódkaporozwodzie

Rozstanie i powrót

Polecane posty

Gość rozwódkaporozwodzie

Czy jest możliwy czy po prostu nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest możliwy ale ludzie się nie zmieniają tak łatwo i konflikty które poróżniły wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki!Nie łudz się,że coś się zmieni.Jeżeli dwoje ludzi się rozstaje to widocznie już nie mają pomysłu na to by posklejać to co ich łączyło.Odradzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróciłam. I strasznie tego żałowałam.. Wytrzymaliśmy jeszcze kilka miesięcy. To była straszna męczarnia... Od 3,5 roku nie jesteśmy razem.. Teraz normalnie ze sobą rozmawiamy. Nawet na piwko wybraliśmy się ostatnio... Ale moje uczucie zgasło. Po prawie 10 latach małżeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki!Nie łudz się,że coś się zmieni.Jeżeli dwoje ludzi się rozstaje to widocznie już nie mają pomysłu na to by posklejać to co ich łączyło.Odradzam... xxxxxxx Powtórzę to, co na drugim temacie: Kiedyś było w szkole średniej kształcenie w oparciu o klasyków. Teraz jest w oparciu o pokemony i Harrego Pottera. No i widać efekty. Powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki oznacza, że nie ma takiej możliwości, ponieważ rzeka jest już inna niż kiedy się w niej ostatnio było! Nie chodzi o to, że nie powinno się wiązać drugi raz z tą samą osobą, tylko że oboje się zmieniliście, jesteście innymi ludźmi niż kiedy byliście razem, więc Wasz związek też będzie inny. To nie jest pejoratywne określenie, tylko stwierdzenie, że nie można bazować na wcześniejszych doświadczeniach, ale budować od początku nową jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×