Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

D_Y_S_K_A_L_K_U_L_I_S_T_K_A

Moje cv jakie wysyłam do pracodawców wysłałam 250 dzisiaj

Polecane posty

Wykształcenie: 2013-2014: Szkoła policealna o profilu technik rachunkowości (chodziłam tylko rok ale zrezygnowałam ponieważ nie interesował mnie ten kierunek ale potrzebne mi było zaświadczenie dla pracodawcy) 2007-2011: Technikum o profilu Gastronomicznym bez dyplomu Doświadczenie -01.05-31.07.2011: Pracownik produkcji w Firmie Polplast w Myślenicach -01.09-31.10.2011: Pomoc Kuchenna w Restauracji Stek w Myślenicach -01.12-31.12.2011: Sprzedawca - wykładacz towaru w tesco w Myślenicach przez agencje pracy Jobman -10.01-30.06.2012: Hostessa w Supermarkecie Tesco w Krakowie -01.07-31.10.2012: Roznoszenie ulotek dla restauracji Podzamcze w Dobczycach oraz Pizzerii Camaro -01.11-31.12.2012: Zakłady Usługowe Południe w Krakowie na stanowisku sprzątaczki. -05.01.2013-31.08.2013: Roznoszenie ulotek dla kredyty-chwilówki, szybkich chwilówek oraz pożyczek-chwilówek w myślenicach (robiłam to w tajemnicy przed bankami aby mieć jakieś pieniądze). -01.09.2013-31.12.2013: Agencja Ochroniarska (do tego potrzebowałam statusu słuchacza szkoły policealnej, zostałam zwolniona to zrezygnowałam ze szkoły). Cechy Osobowe: Dobra, uczciwa, szlachetna Umiejętności: Komputer, Grafika komputerowa, pisanie, czytanie, kamerowanie, fotografowanie, pisanie książek, scenariuszy, reżyseria, aktorstw Zainteresowanie: Komputer, Internet, Prasa, Fotografia, Jedzenie, Kino, Teatr, Ciuchy Moje plany: Chcę osiągnąć sukces a w wadach wpisuje dyskalkulia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co? Masz etat na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę głupio wpisywac "ciuchy" w zainteresowaniach :D tak samo "pisanie, czytanie" w umiejętnościach to nic nadzwyczajnego, przeciętny 6 latek potrafi to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umiejętności : komputer :D potrafisz się zamienić w komputer ? czy jak ? same pierdoły napisane i kto Cie przyjmie jak w każdej pracy pare miesiecy robilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
nie mówi się kamerowanie tylko filmowanie...wkurza mnie jak ktoś mówi kamerowanie..to jak robisz zdjęcia,to co ,aparatujesz czy fotografujesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszszszsze glupia prowokacja a wy sie sracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×