Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż cnotliwej żony

Polucje u dorosłego mężczyzny

Polecane posty

Gość mąż cnotliwej żony

Czy to normalne, że czasem samoczynnie dochodzi u mnie do wytrysku bez uprawiania seksu? Mam 46 lat, żona nie chce się ze mną kochać twierdząc, że to jest rozrywka dla plebsu, a my, ludzie wykształceni, na stanowiskach jesteśmy ponad to. Nie powoduje to żadnej przyjemności czy ulgi i zdarza mi się nie tylko w nocy, ale czasem także w dzień, (na przykład po dużym napięciu fizycznym spowodowanym koniecznością podniesienia dużego ciężaru - i nie jest to wysiłkowe nietrzymanie moczu, bo zwieracze mam dobre i odróżniam mocz od spermy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też chce Ci się pisać tak debilne prowokacje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż cnotliwej żony
A nie myślisz, Gościu, ze coś musi być na rzeczy skoro stary dziad bez przerwy wymyśla tematy o braku seksu w małżeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 46 lat to stary dziad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latowpelni
U mnie ,maz nie chce się kochać,trochę młodszy od Autora. Od jakiegoś czasu wchodząc do łóżka nawet już nie myślę o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, 46 lat to już nie jest młodość. Przynajmniej ja już nie czuję się młody. Wózek dotychczas pchany pod górę teraz zdecydowanie zaczyna staczać się w dół i toczy się coraz szybciej. Na razie jeszcze nadążam za nim, ale lada moment może mi się wysmyknąć z rąk, a ja polecę w przepaść, głową w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×