Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doświadczony przez życie

wahania masy ciała

Polecane posty

Jestem facetem, 180 cm wzrostu żeby nie było niedomówień. W pół roku schudłem 7 kg z 94 do 87 i chcę stracić jeszcze 4-6 kg. Stale kontroluję wagę i obserwuję bardzo duże jej wahania. Zawsze ważę się po porannej toalecie, przed śniadaniem. Przedwczoraj ważyłem 87,2 kg dzisiaj 85,5 kg, a nie mogę powiedzieć bym wczoraj głodował. Waga z dnia na dzień zmienia mi się w granicach 2 kg. Po dwugodzinnym bieganiu potrafi mi spaść dużo niżej (najniższy zanotowany wynik 84,3 kg), ale to jest normalne, bo się odwadniam. Czy to jest normalne? Czy można dopuszczać do tak dużych skoków z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze , zależy co zjesz , wypijesz ile soli wode ci w tkankach zatrzyma. Ile treści pozostało w jelitach itd . Wagę najlepiej kontrolować raz w tygodniu o tej samej porze rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mierząc raz na tydzień też może mi się trafić pomiar w górnej lub dolnej strefie wahań. Bo gdyby liczyć efekt odchudzania to przez miesiąc do przedwczoraj przytyłem 0,4 kg a przez miesiąc do dzisiaj schudłem 1,2 kg. I gdzie jest prawda? Chyba bardziej miarodajna byłaby średnia tygodniowa z codziennych pomiarów, ale kto ma chęć na takie zabawy? A może jest jakiś program na komórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komórek, to masz pod skalpem dość. tylko ich użyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×