Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

martwica dziąsła błąd dentysty

Polecane posty

Gość gość

23ego czerwca tego roku w gabinecie stomatologicznym wykonano zabieg zatrucia zęba. Na kolejnej wizycie (tj.1 lipca) leczeni zęba miało być zakończone jednak dr stwierdziła, że dziąsło jest jakby oparzone i mówiła, że jest w tym jej udział mimo, że stara się uważać.Doskonale wiedziała co się dzieje ponieważ sama przyznała, że wygląda to na wyciek środka do dewitalizacji nerwów.Założyła kolejny opatrunek z kolejną dawką parapasty i wyznaczyła wizytę na 11 lipca. Na pytanie czy mam to czymś płukać odpowiedziała, że jak mi się chce to można ale to nic za bardzo nie da i tyle. Na drugi dzień (tj.2 lipca) poszłam do innej dentystki, która uznała, że wdała się martwica i dziąsło jest martwe na 4-5mm w głąb! Fragment kości również jest martwy. Martwa tkana została usunięta. Dostałam leki. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Nie mam pewności czy to leczenie u pierwszej dentystki, która dopuściła się błędu i zaniechania jest udokumentowane, ponieważ karta została mi założona dopiero 1 lipca a nie 23 czerwca. W dniu 1 lipca miałam również robionego innego zęba i obawiam się, że leczenie kanałowe tego zęba z komplikacjami nie zostało opisane w karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie nie pomoge ci ale wiem co czujesz ja zmagań się z identycznym przypadkiem od 3 lat ledwo żyje ,ja SE nie radzie cierpień i nie umiem się z tym pogodzić nie straciłem nadziei bo jak mówią nadzieja umiera zawsze ostatnia ale jak mam ja mieć czuje się chora boli mnie to czesto każą mi to plukac heh dobre jak kurde ja nie mam dziąsła 4mm albo i więcej masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za literowki jeszcze nie umiem na tablecie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilas zęba prywatne czy na fundusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak ja szukam non stop pomocy SA chyba gabinety które leczą cos takiego nawet kilka znalazłam napisze jak mi cos zrobią IDE niedługo pani powiedziała ze to dziaslo Betz e takie jak kiedyś po regeneracji to chyba nie jest to nie realne zęby to zrobić trzymaj kciuki za ciebie tez fajnie ze zostało dodane myslalam ze takie cos tylko na mnie trafiło fajnie wiedzieć ze nie jestem sama zawsze to jakiś duch walki się budzi w czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę to wyleczyć bo oszaleje dosłownie odebrała mi wszystko cala adosc życia moje życie to gehenna tak się czuje nie cieszy mnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi rowniez dentysta zle zabezpieczyl zeba i trucizna przedostala sie do dziasla powodujac martwice rowniez kosci. niestety musialam wyrwac zeba bo chirurg stwierdzil, ze tylko wtedy martwica nie bedzie sie rozprzestrzeniac wiec wyrwalam wycial czesc dziasla przepisal antybiotyk reszta martwicy schodzila sama przy szczotkowaniu, niestety minely 2,3 miesiace marwica znowu wyzera mi dziaslo odnowila sie. Jak to leczyc jak zatrzymac prosze o pomoc bo nie wiem co robic jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mi też dentysta źle zabezpieczyl zęba trucizna się wylała wypaliła dziąsło i też miałam wrazenie, że po wycięciu się odnawia minąl już dłuższy czas od leczenia a po wycięciu dziąsła ciągle mnie to boli, masakra też się boje żeby się nie odnowiła martwica, wyleczyles(aś) to w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Przykładacie wage do tego jaki rodzaj drożdży znajduje się w jedzeniu. Bo teraz naukowcy badaja i wprowadzają nowy szczep - yarrowia lypolitica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz iść po opinie do hirurga dentysty i  zobaczyć jaki to uszczerbku którego stopnia 

 

Napisz na priv

 

asza.kruk.invt@gmail.com

 

Zostaw numer telefonu !

 

Lub napisz czy składać o ubezpieczenie 

Jeśli nie pomogli z chęcią pomogę

 

Darmowa wycena sprawy , prowizja dopiero z wygranej sprawy!

 

100% wyceny według decyzji zdrowia 🙂

 

Wystarczy dokumenty z leczenia , opis lekarza o stanie, nie musi to być lekarz przez które to było bo wiadomo że ten się nie przyzna !!!

pozdrawiam napisz na priv bądź odpisz na forum!

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×