Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostalo mi 40zl do 10 lipca jak przezyc

Polecane posty

Gość gość

no jak. jest nas 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUPUJ 1 bohenek suchego chleba dziennie w najgorszym wypadku.. ew. zobacz czy któras ze starszych pań w okolicy nie potrzebuje np umyć okien za 50 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal mi niektórych kolesi których nie stać na znalezienie sobie dziewczyny w życiu i oferują kase... deperaci wiekszosc brzydka jak cholera i nawet chocby mieli miliony to ciezko by z nimi wytrzymac w łóźku.. bllleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna osoba dałaby radę ale 3 to będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozbierajcie w lesie grzyby jadgody czy cos.. no i bohenek chleba dziennie.. jakos dacie rade pwodzenia.. oby bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotuj do tego czasu np. Zupe pomidorowa na kostce z ryzem, nalesniki np z dzemem, moze masz jakies zapasy. Popatrz. Ja czasami robie dzien dojadania resztek. Wtedy ziemniaki w plasterkach albo makaron jest baza do zapiekanki. Dorzucam jakies warzywa jak mam, resztki wedlin, dodaje resztki sera albo kupuje najtanszy topiony i zapiekam. Czasami na stoiskach z wedlinami maja scinki roznych wedlin. Czasami kiepskie i na zapiejanke czy leczo sie nadaja tylko. Ale czasami calkiem fajne na kanapki. Jest lato, pomysl wlasnie o leczo, zasmazanej mlodej kapuscie np z jajkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, leczo się świetny pomysł. :o W tej chwili papryka kosztuje 11-13 zł. Nie możesz dać jakiś sensownych pomysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dania na bazie ziemniaków i mąki, niestety- będzie najtaniej. Np kopytka z podsmażoną cebulką. Pyzy z tymże . Prawda jest taka, że z gówna bata nie ukręcisz.Zupy wychodzą drogo-warzywa nie są wcale tanie , no i po zupie chce się jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakieś zapasy w domu? Mąka, kasza, ryż? Ziemniaki? Cokolwiek? Napisz co masz, może wymyślimy jakieś menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od ceny papryki. A nie pomyslalas ze leczo mozna bez papryki zrobic?? Cukinia, kabaczek, koncentrat i w wersji bogatszej najtansza kielbasa. Jessu ze tez siedza tu ludzie ktorzy zamiast pomoc skoro juz na temat wchodza, to tylko krytykuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukinia,kabaczek to warzywa nie na kieszeń z 40 zł do 10 lipca. Z księżyca chyba jesteś. Poza tym trzeba w takiej sytuacji myśleć o daniach naprawdę sycących a nie takich modnych ,o których łatwo pisać jak się ma kasę w portfelu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makaron z biedry z koncentratem z biedry na bazie wyciągu z kurczaka którego to kurczaka zużyjesz na inny obiad (udka są za ok. 3zł kilka sztuk) naleśniki z cukrem żurek bezmięsny kasza i makaron z sosem z paczki chleb z serem topionym to jest najtansze, wiem, bo sama musze oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto od ceny papryki.. leczo mozna zrobic z cukini, kabaczka, koncentratu pomidorowego i najtanszej kielbasy jak juz sie nie chce wegetariansko. Troche glowa rusz i wyciagnij nos z ksiazki kucharskiej i postaw na inwencje tworcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy leczo to "modna" potrawa?? :D moze jeszcze hip&trendy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modna niemodna -nieważne. Policz ile wydasz na warzywa na leczo! Na ile to leczo starczy i jak nasyci głód.I tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn masz 40 zł na 6 dni. Ja kupiłambym za to: 3 kg ziemniaków 3zł 1 makaron 2zł 2 uda 5zł 30 dkg mielonego 3,50zł 1 kg mąki 1,50zł koncentrat pom 2 zł 5 jaj 2,50zł Razem 20zł pod warunkiem że masz olej w domu. reszta zostaje na chleb, masło i jakieś serki do smarowania bo wyjdą najtaniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapusta , kiełbaska najtansza, koncetrat- bigos - z 10 złoty a masz obiad na 3 dni pierogi ruskie - koszt kliku złotych placki ziemniaczane mniam - grosze pomidorówka - z 3 zł kopytka jak zostaną ziemniaki młode ziemniaki z mlekiem zupa warzywna jajka sadzone naleśniki gofry tosty chleb w jajku narobisz sie ale zjesz za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×