Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

38 lat i myślę o dziecku

Polecane posty

Gość gość

Mam 38 lat I zaczynam myśleć o drugim dziecku. Syn ma 4 latka, czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zaczynasz myśleć to znaczy, że tego chcesz, a jeśli chcesz to do roboty bo to ostatni dzwonek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo jesteś niedojrzała, tak poważną decyzję poruszam na kafe.Co to ci da, z ektoś napisze, tak , dobry-rodzisz?, drugi napisze, nie- niedobry, nie urodzisz?Widzisz absurd twojego pytania w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 35 zaraz i nawet o 1 nie mysle moze jak bedew twym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem przekonana, bo znów trzeba by się zagrzebać w pieluchy, zupki, kaszki itp. ale z drugiej strony chciałabym żeby synek miał rodzeństwo :) Ciężka decyzja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz to teraz, chyba, ze chcesz zafundowac drugiemu dziecku matke staruszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 42 lata i jestem w ciązy po raz trzeci. pierwsza ciąza w wieku 34 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie odezwała :O matkę-staruszkę...no naprawdę... głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to super czas na dziecko. tym bardziej że masz 4 latka. jakbyś miała 15 latka to bym sie zastanawiała.... taka różnica pokolen...ale w twoim przypadku super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc
Decyzje nalezy podjąć z mężem, wiecie bynajmniej jak wygląda życie przy malym dziecku tylko trzeba dodać to ze jest jeszcze synek. Mówią ze niby dziecko przy dziecku lepiej sie wychowuje i ja to widzę przy swoim kiedy mieszkaliśmy sami maly (1 rok) byl inny a kiedy przeprowadziliśmy sie i codziennie widuje sie z starszymi dziećmi (okolo 4-5) zauwazylam ze zaczyna chciec robić to co one dlatego jeżeli planujecie wicej niż jedno to osobiście nie polecam długiej przerwy dzieci starsze bardziej potem denerwuje roznica wieku a Ty poki masz tyle lat ile masz będzie ci lżej, jak to mówią im czlowiek starszy tym wygodniejszy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 36 lat 14 latka w domku i staramy się z partnerem o rodzeństwo dla dziecka, i niby jaka to anomalia w dzisiejszych czasach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z gosccccc, drugie dziecko naprawdę sie lepiej wychowuję, juz przynajmniej wie sie co i jak :) a po dlugiej przerwie, wszystko sie zmienia( mowie tu o sposobach) bo to juz inaczej a dawniej sie tak robilo a teraz tak a tak to przynajmniej nie przechodzi sie tego drugi raz, zresztą nikt nikomu bobasa nie narzuci wasza decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha przecież ludzie teraz są tacy że juz jak ktoś ma 35 to jest stary i nie na dziecko, paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslenie nie wystarczy trzeba działać. W sumie moja babcia ma corke co ma tyle lat co ja miala 46 jak urodzila . Paranoja miala wtedy 4wnukow starszych od swojej córki. Jedne zostaja babciami w wieku 40;lat inne w ten czas zostaja mamami. Moja sasiadka jak syn pójdzie w jek slady to w wieku 45lat będzie mogla byc prababcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat i rodze w sierpniu.nie myśl tylko działaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób dziecko, mnie mama urodziła jak miala 41 lat i nikt nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele kobiet, które znam. miało późno dziecko i nie mają z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×