Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nataliaaaaaaaaa

Jakie dodatki do "trudnej" sukienki?

Polecane posty

Gość Nataliaaaaaa
Chodzi o sukienkę pierwszą od lewej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ożywiłabym ten trudny kolor dodatkami z pudrowym różu, jak w tej stylizacji http://stylistki.pl/25-48781/ Buty są brzydkie, ale kolor moim zdaniem bardzo pasuje. Makijaż pastelowy pasujący do koloru cery i oczu. Fryzury nie doradzę, bo nie wiem jakie masz włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym założyła białe dodatki, czarną kreskę na oko, włosy w delikatne fale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaa
Włosy mam długie, wycieniowane, gęste, kolor naturalny złocisty blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałabym fryzurę , która będzie pasowała do długich, efektownych kolczyków ( przy koronkowej górze sukienki naszyjnik nie pasuje) odsłaniającą częściowo uszy i szyję . Może efektowne upięcie jak na pierwszym zdjęciu z linka , albo asymetryczna jak na przedostatnim zdjęciu http://avanti24.pl/moda/1,133443,15045586,Jesienne_fryzury_wedlug_L_Oreal_Professionnel.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaa
Niestety nie widze zdjęc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejam linka jeszcze raz , może teraz się uda http://avanti24.pl/moda/1,133443,15045586,Jesienne_fryzury_wedlug_L_Oreal_Professionnel.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upp... Wpisz w wyszukiwarce google jesienne fryzury według L'Oreal Professionnel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaa
Ok widze, dzieki :) a jaki makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym założyła bardzo delikatne kolczyki i bransoletkę, najlepiej srebrne. Poza tym zrobiłabym fale, które luźno zebrałabym w kok, a te przy twarzy puściła luźno. Makijaż delikatny - różowy cień i czarna kreska, róż na policzki, jasnoróżowe usta i paznokcie. Buty chyba najlepiej białe albo miętowe, bo czarne będą się za bardzo rzucały w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabane
Gość - te buty Merg, da się w nich chodzić? Chciałam coś takiego, ale moje doświadczenie na obcasach jest w zasadzie zerowe. Zależy mi na butach, w których można się normalnie poruszać. Propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze szukam ciekawych stylizacji jeżeli mam kłopot z dodatkami przeglądam na przykład sugarfree piękne sukienki z ciekawymi dodatkami można cos wybrać zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×