Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zmęczona byciem samą ze sobą

Polecane posty

Gość gość

cześć :) mam na imię Justyna i mam 20 lat. Od pewnego czasu coraz bardziej dokucza mi samotność. Bardzo chciałabym być kochana przez faceta i móc kochać. Brakuje mi bliskości i czułości. I tak jest od 3 lat. Od tej pory nikt nawet mnie nie przytulił. Wymyślam sobie różne rzeczy, hobby, wyjazdy itp. i to w pewnym stopniu zastępuje mi to cholerne uczucie pustki. Od pewnego jednak czasu stało się to coraz bardziej uciążliwe. Ciągle wysłuchuję od koleżanek jakie są szczęśliwe, gdzie to nie bywają z facetami. A mnie tego bardzo brakuje. Tak na prawdę tylko raz miałam chłopaka i to bardzo nieudanie bo okazała się prostakiem który mi ubliżał. Dał mi tylko przedsmak, rozbudził uczucia i odszedł. Teraz nie mam nikogo i nie zanosi się na to abym kogoś poznała. Nie wiem czym to jest spowodowane. Czuję się przez to bardzo nieatrakcyjna i niewarta uczuć. Co mam robić i jak sobie radzić? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pukalbym Cię, ale zostawiam Twoja osobę poljakludak. Popisz z nim, docenisz samotność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sugeruję w ramach rozmaitych hobby zapoznanie się z zasadami pisowni języka ojczystego, bo wstyd walić takie byki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasady pisowni w języku ojczystym znam bardzo dobrze. Wpis przeczytałam i znalazłam "byki". Pisząc bardzo szybko robię dużo błędów, nie sprawdziłam ponownie z barku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej tą tepą sucz, która wypomina Ci błędy. Sens wypowiedzi jest zrozumiały. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
gość 21:34 Czego ty ode mnie chcesz prostaku? Jesteś zwykłym chamem , który obraża nieszczęśliwych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko adorator już tu jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ona mila jest, czego od niej chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety możesz być rozczarowana, ale piszę to szczerze, nie żeby Ci ubliżyć. Jeśli jest tak jak mówisz to znaczy, że jesteś po prostu bardzo brzydka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adorator prawdopodobnie po ujrzeniu jej na żywo dostanie zawału serca. Pamiętajcie, by nie wierzyć zdjęciom. Ja się spotykałem z kobietami z neta nie raz i wiem, jak potrafią sprytnie zrobić zdjęcie, że między nim a prawdą jest wręcz przestrzeń kosmiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra autorko nie życzę Ci źle, więc już nie poleca poljakuldak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
Weź ty człowieku odp*****l się ode mnie...Z***biście jest nabijać się z ludzi nieszczęśliwych w życiu ,co nie? Uwierz,że nie jesteś zabawny *****czu, idź do tych swoich panienek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama widzisz autorko, dla żartu chciałem wpakować Cię na minę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
Jesteś po prostu prymitywem ,który lubi wnerwiać ludzi , co nie? Niestety dla ciebie, są ludzie , którzy w przeciwieństwie do ciebie nie myślą kroczem ,tylko mózgiem . Już twój komentarz ,, puknąłbym Cię '' ociekał prostactwem i chamstwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp*****l sie c***u od autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że z nim nie piszesz. Nie dość, że konserwatysta to jeszcze sztywniak o poglądach wujka Jarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
Po pierwsze ,jestem anty POPISSLDPSLRPP ,jakbym już kogoś miał popierać ,to KNP .Jestem agnostykiem,więc nie jestem religijny,ale po prostu mam zasady w przeciwieństwie do lewactwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
wierność w związku ,przyjaźni,szczerość ,to są moje zasady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za szczerość. A co do mojego wyglądu to ciężko mi powiedzieć czy jestem ładna czy nie. Ja się sobie nie podobam.. może jedynie kilka rzeczy mogę uznać za odpowiednie. A płci przeciwnej czasem się podobam ale chyba nie tym co trzeba (mowa o facetach skłonnych do alkoholu i szukających kobiety na jeden raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję takich zasad. Ręka pewnie jest Ci za nie wdzięczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
Wiesz kim ty jesteś? Prostakiem , typowym chamem, który nie jest zdolny do odczuwania wyższych uczuć , jesteś zwykłym prymitywem , w rozwoju emocjonalnym zatrzymałeś się na poziomie neandertalczyka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaruś wyluzuj, bo potencjalną partnerkę odstraszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
Co się tyczy Ciebie autorko , musisz wiedzieć ,że wygląd nie jest wcale najważniejszy ,liczy się wnętrze . I co z tego ,że jestem wysoki ,szczupły i mam normalną twarz ,skoro i tak nikt mnie nie chce? A skłonności do alkoholu niestety posiadam, piję z samotności .Co się tyczy mnie, nienawidzę ludzi takich jak ten gość co wypisuje głupoty o pukaniu itd,itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę, chwal się alkoholizmem to napewno cię zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
Dobrze ,że ty masz idealne życie i jesteś bez wad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne nie, ale je mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
No tak,przecież jesteś bożyszczem łatwych panienek ,które lecą na twój hajs ... jest się czym chwalić,zero jakichkolwiek zasad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek nie przypisuj swoich chorych ideologii wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
Znając życie, jesteś wuefistą lub kimś w tym stylu, oni mają takie płytkie podejście do wszystkiego, są egoistami i nie grzeszą wiernością oraz zasadami moralnymi jak i również inteligencją... Mają specyficzne poczucie humoru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poljakludak
Idę stąd, dyskusja z kimś tak podłym i cynicznym nie jest mówiąc potocznie ,,na moje nerwy'' ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×