Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zmieniłem swoją kobietę w wulkan seksu

Polecane posty

Gość gość

otóż jesteśmy razem ponad rok, ale nie mieszkamy razem, znaczy się trochę więcej, ale nie w tym sprawa. zazwyczaj seks wyglądał według moich potrzeb, ostatnio natrafiłem na taką stronę w necie o czym marzą kobiety w seksie i czego pragną, więc postanowiłem to zmienić. tego dnia co to zaplanowałem, postanowiłem od rana pisać jej sprośne teksty, wieczorem jak ją zaprosiłem do siebie; zamieniłem swój pokój w centrum intymności, świeczki, wino, zrobiłem coś do jedzenia, winogrona, itd., kupiłem ok.30 róż żeby pachniało naturalnie, nagrałem jej i moją ulubioną muzę, i zacząłem inaczej niż zwykle, pierw długa rozmowa, przytulanie się, pieszczoty, zrobiłem jej masaż olejkiem a dopiero później przeszedłem do dzieła, jeszcze po raz pierwszy wprowadziłem wiązanie jej. widziałem, że już w trakcie tej niespodzianki była w szoku i jej orgazm był jakiś lepszy...punktu g. potem wzięliśmy kąpiel, w łazience też zrobiłem nastrój, była tak zachwycona, że miała ochotę całą noc i teraz ciągle chce seksu,, kobiety na was takie coś aż tak działa, też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie dla mnie tak jeszcze nie wysilil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze że ona sama jakoś inaczej zaczęła się zachowywać, nie leżała większość czasu, tylko była aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem aktywna, tylko facet pasywny. Na niego nie podziala muzyka, roze i kapiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę jej, mój to nawet nie wie co to czułość, kwiatka to mu kupił jak się poznaliśmy tylko, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zazdrościć kobiecie :) . mój to też się nie wysili tylko leży i czeka . Przy takim facecie to ja sama stała bym się wulkanem seksu , nie schodziła bym dzień i noc . Mmmmmm aż się rozmarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i wiem że faceci są strasznie nie douczeni. Myślą że jak wsadzą i trochę poruszają to kobieta będzie w siódmym niebie. A prawda jest taka że trzeba popracować aby mieć efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
Gosciu kochany, zastosuj "edytuj teks" i skasuj ta spacje miedzy nie i douczeni... Bede Ci bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ex facet w ogóle się nie starał,a stałam się very hot przy nim.ot taka chemia była miedzy nami ale taka otoczka wokół sexu to super sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×