Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Właśnie wróciłam

Polecane posty

Gość gość

Wróciłam właśnie z melanżu.Chłop na służbie,dzieciaki na obozie a ja na baletach.Ostatnie podrygi.Tydzień temu skończyłam 35,robię się już stara dupa. Było lux.Z koleżaną poszłyśmy w rejs po klubach.Drink,obcinka po męskim towarzystwie i dalej.No,ich wzrok to my przyciągamy,pomimo latek figurki się ma.Trochę potańczyłyśmy,trochę wypiłyśmy a ona mówi,że się zrywa i wyszła z przystojniakiem,zostałam sama. Koleś potem się do mnie przyssał,nawet niczego,od słowa do słowa, zaczęło się kleić i wylądowaliśmy u niego. Wyyyruuchałam się jak nigdy,w 3 godziny brał mnie 5 razy,ogier nie facet,nie to co mój,1 w tygodniu z łachy.Mam jego namiary,już wiem, gdzie mam szukać ratunku,jakby co. Teraz prysznic,telefon do mojego,okazać troskę.Po służbie wróci zmęczony i nic z tego,będzie spał a ja się pobudziłam i chyba zabawię się jeszcze wibratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazjujesz. [ ziewam] Następnym razem nie nastawiaj wibratora na opcje "hard". Chyba że to chiński model a te mają tylko "off' i "redy" Skąd o tym wiem? Też nie było mnie często w domu i z obawy przed penetracją, rozważałem taką alternatywę, ale dałem sobie spokój z nadzieją że będzie mi wierna. I była :), tylko podziękowała za uwagę i teraz z innym jest na stałe. To czy się z nim pieprzyła jak byliśmy jeszcze razem mogę się jedynie domyślać To i tak nieważne, skoro nie potrafiłem zachować Jej przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×