Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy Panowie lubia byc przytulani?

Polecane posty

Gość gość

bo kobiety raczej tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią to samo co kobiety, tylko w większych ilościach :) my jesteśmy pieszczochami w większości przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubia wlaszcza w publicznych miejscach bo to odbiera im meskosci nie chca byc w ochach innych samcow i samic uznanych za ciapy i cieple kluchy czy pantofle, wola szpanowac chamstwem i wulgarnoscia bo to podnosi im ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele razy widzialam na miescie, na ulicy, gdzies w sklepie jak kobieta chciala pocalowac chlopaka a on ja odsuwal albo wez przestan daj spokoj, idioci jacys ... raz widzilam rak uwiesila sie dziewczyna chlopakowi na szyi a on jej rece zrywal z szyi i rozgladal sie po ludziach dokokola kto patrzy na nich i mowil chodz juz idziemy, a ona tulic sie chcciala on czul sie zazenowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię, w ogóle lubię dotyk i nie mam problemy z przytulaniem się, czy trzymaniem za rączkę w miejscach publicznych. Swojego ego nie muszę podnosić, bo opinie innych na mój temat mam gdzieś. Każdy przejaw bliskości tylko umacnia więź między kobietą, a mężczyzną więc im częściej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubiom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulanie przez piekne kobiety zawsze jest na miejscu. Najlepiej aby takze publicznie obciagaly. Przytulanie przez paszteta to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×