Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sprawa z ZUS w Łodzi! Jaki prawnik?

Polecane posty

Gość Olkka

Jeśli chodzi o sprawę przeciwko ZUS to wiem, że Pan Tomaszczyk z JST specjalizuje się w takich rzeczach i cieszy się dobrymi opiniami i skutecznością- wiec myślę, że warto się z nim skontaktować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 13.12.2019 o 20:59, Gość Olkka napisał:

Jeśli chodzi o sprawę przeciwko ZUS to wiem, że Pan Tomaszczyk z JST specjalizuje się w takich rzeczach i cieszy się dobrymi opiniami i skutecznością- wiec myślę, że warto się z nim skontaktować. 

to jest bardzo znany prawnik, jeśli chodzi o takie sprawy, czy walkę z takimi molochami jak ZUS, w zusie też go juz na pewno kojarzą, za dużo z nimi do tej pory wygrał :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
Dnia 2.10.2019 o 10:12, Gość JolantaWrlatowska napisał:

Cześć, Słyszałam od koleżanki, że miała taką właśnie sprawę i bardzo jej pomógł Pan Adwokat Chróscielewski. Nikt inny nie chciał się tego podjąć, bo to ciężka sprawa. Bardzo go chwaliła.  Ja byłam u niego w swojej sprawie dotyczącej zasiłku i też jestem bardzo zadowolona. Tu namiar do niego 666 609 065

Mnie też prowadził wspomninay adwokat Chróścielewski i mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Jak sprawa przeciwko ZUS to zdecydowanie polecam Pana Tomaszczyk. Jest z Warszawy więc nie masz daleko a moim zdaniem zdecydowanie warto bo zna się na tej dziedzinie jak nikt inny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Asiaa napisał:

Jak sprawa przeciwko ZUS to zdecydowanie polecam Pana Tomaszczyk. Jest z Warszawy więc nie masz daleko a moim zdaniem zdecydowanie warto bo zna się na tej dziedzinie jak nikt inny;)

prawo pracy to konik Pana Tomaszczyka, wiem co mowie, facet zna sie narzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Ogólnie sprawy z ZUS to nic przyjemnego i na pewno warto mieć po swojej stronie jakiegoś dobrego prawnika. Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk, zna się na rzeczy, już wielokrotnie prowadził takie sprawy i cieszy się w nich skutecznością więc na pewno warto spróbować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia L

Polecam prawniczkę Ewę z Centrum Lex Porady Prawne. Udzieliła mi dokładnej i konkretnej porady prawnej w sprawie, w której myślałam że juz nic ani nikt nie jest w stanie mi pomóc. Kontakt do niej znajdziecie na facebooku. Ona pomaga też Polakom w Wielkiej Brytanii. Jest naprawdę świetna. Pozdrawiam czytających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
Dnia 17.12.2019 o 13:30, Gość GOŚĆ napisał:

Mnie też prowadził wspomninay adwokat Chróścielewski i mogę go polecić.

CHRÓŚCIELEWSKI - SUPER ADWOKAT POLECAM! WYGRYWA! TO NAJWAŻNIEJSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Ja korzystałam z pomocy Pana Tomaszczyk i bardzo sobie go chwalę! Konkretny, rzetelny, widać, że wie co robi. I tylko dzięki jego doświadczeniu i wiedzy udało mi się wygrać sprawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tomaszczyk wygral juz wiele spraw z ZUSem, więc jak chcesz skutecznego prawnika do tego typu spraw, to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Bernard

Mnie strasznie Zus utrudniał życie ale kierując się pozytywnymi opiniami poszedłem do Chróścielewskiego. Znawca tematu, bo się w tym spacjalizuje. Oczywiście wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka

w Warszawie prowadzi kancelarię adwokat Tomasz Tomaszczyk, jest bardzo doświadczonym prawnikiem w prawie pracy i kwestiach związanych z ZUS, nam też pomagał w kilku podobnych kwestiach, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najbardziej doświadczony w bataliach z ZUSem będzie wspomniany Tomaszczyk, no chyba, ze nie zalezy Ci na skuteczności i rzetelności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w Warszawie jest adwokat Tomasz Tomaszczyk, ma duże doświadczenie w sprawach z ZUS, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Miałem do czynienia z Panem ADWOKATEM CHRÓŚCIELEWSKIM według mnie najlepszy od spraw z ZUS-EM.

W rankingu www.skuteczny-adwokat.com jest  na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. CHRÓŚCIELEWSKI & CHRÓŚCIELEWSKA  to najlepsza opcja jeśli chodzi o  sprawy przeciwko ZUS.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo trudną sprawę z ZUS-em, który uznał, że nie mogę być ubezpieczony wiązało się to dla mnie z utratą zasiłku, który miałem wypłacony. Byłem przerażony, ale Pan Mecenas Piotr Szybka zajął się tą sprawą i koniec końców skończyło się to tak, że sąd uznał, że zasiłek mi się należy. Jestem bardzo zadowolony. Bezpośredni kontakt 666 600 773.

Edytowano przez Marcin1970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TEŻ POLECAM KANCELARIĘ  CHRÓŚCIELEWSKA AND CHRÓŚCIELEWSKI DLA MNIE MISTRZOSTWO ŚWIATA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Panią Adwokat Chróścielewską z czystym sumieniem. Bardzo angażuje się w sprawy i podchodzi indywidualnie do klienta. Bardzo mi pomogła w mojej sprawie i gdybym jeszcze kiedyś potrzebował adwokata, to z pewnością wrócę do Pani Magdaleny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×